PORADNIKI

25. kwiecień 2018

Akumulatorowe elektronarzędzia – to trzeba o nich wiedzieć

Wydajne, lekkie i przyjazne środowisku. Elektronarzędzia akumulatorowe zdobywają coraz większą popularność – radzimy, na co zwrócić uwagę wybierając je do pracy w warsztacie i wokół domu.

Czytaj więcej


25. kwiecień 2018

Szybkie i skuteczne porządki – z zamiatarkami Starmix

Drobne kamyki, gałązki czy zalegający piasek – porządkowanie przestrzeni w warsztacie czy wokół domu może odbywać się sprawnie i bez nadmiernego wysiłku. Dzięki wydajnym zamiatarkom Starmix.

Czytaj więcej


19. kwiecień 2018

Zrób to sam – układanie kostki wokół domu

Wystarczy trzymać się kilku prostych zasad i dysponować odpowiednimi narzędziami, by samemu wykonać estetyczny i równy chodnik lub miejsce parkingowe. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Czytaj więcej


13. kwiecień 2018

Wybieramy wiertło – do betonu, metalu i drewna

Nawet najlepsza wiertarka nie pomoże, gdy błędnie dobierzemy wiertło do wykonywanej pracy. Jak wybrać to właściwe?

Czytaj więcej


10. kwiecień 2018

Pozimowe porządki - nowy sezon w ogrodzie

Zamiatanie, mycie, czyszczenie – przed nowym sezonem mnóstwo pracy w ogrodzie i wokół domu. Oto, jak wykonać ją sprawnie i skutecznie.

Czytaj więcej


6. kwiecień 2018

4 mikronarzędzia, które warto mieć

Niezawodne tam, gdzie liczy się maksymalna precyzja. Mimo niewielkich rozmiarów z powodzeniem sprawdzają się nawet przy stosunkowo ciężkich pracach. Oto 4 niezbędne mikronarzędzia dla modelarzy, majsterkowiczów, artystów i wielu innych specjalistów.

Czytaj więcej


3. kwiecień 2018

Silniki bezszczotkowe – dlaczego warto?

Silniki bezszczotkowe zrewolucjonizowały branżę elektronarzędzi. Dzięki nim można pracować wydajniej i z mniejszym prawdopodobieństwem awarii. Pełnię zalet prezentują w połączeniu z zasilaniem akumulatorowym.

Czytaj więcej


30. marzec 2018

Cięcie z mistrzowską precyzją - Scheppach PL55

Połączenie pilarko-zagłębiarki z szyną prowadzącą sprawiło, że powstał system osiągający precyzję niedostępną dla zwykłych pilarek ręcznych. Niemiecki Scheppach prezentuje pilarko-załębiarkę PL55/160 MM.

Czytaj więcej


26. marzec 2018

Komfortowo i oszczędnie – jak wybrać czujnik światła?

Wybieramy je, chroniąc posesję, oszczędzając energię w budynku i dla własnego komfortu. Czujniki ruchu i obecności – czym się różnią i na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Czytaj więcej


23. marzec 2018

Wiertarka udarowa czy młotowiertarka – co wybrać?

Często spełniają tą samą funkcję, a pod względem istotnych parametrów mają więcej podobieństw niż różnic. Wiertarka udarowa i młotowiertarka – kiedy potrzebujemy obu, a kiedy możemy stosować je zamiennie?

Czytaj więcej


19. marzec 2018

Car wrapping – oklejanie auta krok po kroku

To sposób na niepowtarzalną stylistykę i dodatkową ochronę lakieru. Car wrapping – jak wygląda w praktyce? Przedstawiamy proces zmiany koloru auta krok po kroku.

Czytaj więcej


15. marzec 2018

Myjka ciśnieniowa G70 – jedno narzędzie, wiele zastosowań

Wydajność, mniejsze zużycie wody, ekologia. Myjka ciśnieniowa to narzędzie, które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego właściciela ogrodu. Jakie zastosowanie ma model G70?

Czytaj więcej


9. marzec 2018

Kilka kroków do pięknego trawnika

Bujny, zielony dywan trawnika to ozdoba ogrodu. Podpowiadamy, jak go założyć i jakie narzędzia wykorzystać, by cieszyć się piękną trawą.

Czytaj więcej


1. marzec 2018

Prawidłowe mieszanie chemii budowlanej

Nawet najlepsza chemia budowlana nie pomoże, gdy nie wiemy, jak się z nią obchodzić. Nasz ekspert podpowiada, jak i czym mieszać, by uzyskać najlepsze efekty, a przy tym nie narazić się na koszty.

Czytaj więcej


26. luty 2018

Układanie paneli podłogowych

Montaż paneli podłogowych to element wykończenia, który zazwyczaj bierzemy w swoje ręce. Jak zrobić to fachowo? Przed przystąpieniem do pracy warto pamiętać o kilku poradach.

Czytaj więcej