28. luty 2018 14:32

Świetny debiut Greenworks na Targach Gardenia 2018!

Nowatorskie rozwiązania, wyróżniająca się ekspozycja i tłumy gości zainteresowanych szeroką ofertą marki. Za nami mocny start Greenworks na Targach Gardenia 2018!

Niepodważalny sukces – tak należy określić debiut Greenworks na Targach Gardenia 2018. Produkty marki zachwyciły gości Międzynarodowych Targów Poznańskich.

– Żywe zainteresowanie produktami Greenworks już od pierwszego dnia targów to doskonały prognostyk dla marki przed zbliżającym się sezonem – mówi Tadeusz Kumaszka, prezes zarządu firmy „LŁ”, właściciela marki Lange Łukaszuk, wyłącznego przedstawiciela Greenworks w Polsce.

Dla małych i dużych ogrodów

Innowacyjne pilarki, dmuchawy, kosiarki czy podkaszarki – to zaledwie część oferty Greenworks zaprezentowanej na Targach Gardenia 2018. Nowatorskie urządzenia dostępne w trzech grupach napięciowych (24 V, 40 V i 60 V) skutecznie przyciągnęły uwagę licznych gości targów.

- Rozwiązania oferowane przez Greenworks spotkały się z zainteresowaniem tak profesjonalistów, jak i amatorów ogrodnictwa. Zwiedzający doceniali funkcjonalność i wydajność technologii akumulatorowej – mówi Marcin Salata, menadżer produktu w Lange Łukaszuk. 

Moc tkwiąca w akumulatorze

W czasie targów doskonale widoczny był trend proekologiczny, w który Greenworks wpisuje się doskonale.

Goście targów byli zaskoczeni m.in. wysoką mocą dmuchaw, lekkością pilarek czy funkcjonalnością samobieżnej taczki z napędem przód/tył i opcją wysypu zawartości. Wielkim zachwytem przywitano wiadomość o możliwości zasilania wielu urządzeń za pomocą jednego akumulatora.

Oferta godna zaufania

Premiera marki Greenworks była też świetną okazją do zaprezentowania kompleksowej oferty ogrodowej Lange Łukaszuk. Obok marki Greenworks na stoisku pojawiły się rozwiązania:

- Steinel (oświetlenie i opalarki)

- Paulmann (oświetlenie)

- Wolfcraft i Scheppach (narzędzia i elektronarzędzia)

- Starmix (odkurzacze i zamiatarki)

- Mesto (spryskiwacze i pianownice).

Szukasz rozwiązań do pielęgnacji zieleni? Lange Łukaszuk to Twój partner w ogrodzie!