10. sierpień 2017 13:20

Promocje na LATO 2017

Najciekawsze premiery, wyjątkowe promocje i fachowe porady ekspertów – zapraszamy do przeglądania naszej gazetki produktowej na lato 2017.

 

Mimo okresu urlopowego nie zwalniamy tempa – wraz z naszymi ekspertami przygotowaliśmy najnowszą gazetkę promocyjną na lato 2017. Prezentujemy sprzętowe nowości, obniżamy ceny i dzielimy się fachową wiedzą nt. elektronarzędzi i oświetlenia.

W najnowszej gazetce m.in.:

•    Zestaw dla profesjonalisty – Wiertarko-wkrętarka Panasonic RED z 3 akumulatorami i pilarka Panasonic za 2031 zł! netto
•    Podtynkowe czujniki ruchu i zmierzchu Steinel IS 360-1 DE w cenie promocyjnej 155,64 zł netto.
•    Promocje na produkty marek: Panasonic, Kress, Benning, Starmix, Sola, Proxxon, Menzer, Steinel, NWS, Felo, Scala, Micoled, Bondhus, Hervisa-Perles, Abraboro, Jokari, AS Schwabe, Marcrist, Wolfcraft, DIAM i Mesto.
•    Wybieramy wiertarko-wkrętarkę – podpowiadamy, czym się kierować kupując niezbędny sprzęt fachowcy i majsterkowicza.
•    Oświetlenie? To ma znaczenie! – sprawdźcie, dlaczego warto wybrać oprawy i czujniki z naszej oferty. Mamy 6 koronnych argumentów!
Po więcej zapraszamy do kontaktu z naszymi Regionalnymi Koordynatorami Sprzedaży lub odwiedzenia partnerskich punktów handlowych

 

Przejdź do promocji ...