7. listopad 2017 10:55

Produkt 30-lecia: stół maszynowy Wolfcraft

Zapewnia precyzję pracy, zaskakuje wielofunkcyjnością, łatwością transportu i przechowywania. Stołu maszynowego Wolfcraft nie powinno zabraknąć w żadnym warsztacie.

Stoły maszynowe Wolfcraft okazały się prawdziwym hitem tak wśród fachowców, jak i amatorów. Model MASTER cut 2000 cieszył się niesłabnącym zainteresowaniem od kiedy pojawił się w naszej ofercie. Z 30-leciem Lange Łukaszuk zbiegła się premiera jego udoskonalonej wersji – MASTER cut 2500 PRO. O tym, że osiągnie równie duży sukces, jest przekonany nasz menadżer produktu Adam Raczkowski.

Przewaga dzięki szczegółom

Nowy stół renomowanej marki charakteryzuje się m.in. zmienionym blatem z dodatkowymi otworami do mocowania ukośnych pilarek tarczowych oraz ulepszoną, zwiększającą precyzję cięcia prowadnicą. – Prawdziwa siła MASTER cut 2500 PRO drzemie w jego wielofunkcyjności. Przemyślany projekt i liczne dodatkowe akcesoria sprawiają, że model ten spełnia jednocześnie aż 6 funkcji – mówi Adam Raczkowski, menadżer produktu w Lange Łukaszuk. Jakich?

Niespotykana wygoda

Najnowszy model Wolfcraft pełni rolę stołu do cięcia, frezowania, a także stołu dla wyrzynarek oraz ukośnych pilarek tarczowych. Dzięki dużej powierzchni roboczej (1185 x 757 mm), a także składanym nogom, użytkownik zyskuje wygodną, łatwą do przenoszenia platformę roboczą. Ta doskonale sprawdza się w pracach warsztatowych, szczególnie związanych z przebudową wnętrz. 

Kup stół maszynowy Wolfcraft MASTER cut 2500 PRO już za 2212,77 zł z VAT

Dwa razy sprawniej

Najnowsze model stołu wyposażono w 2 płyty maszynowe, pozwalające na komfortowe korzystanie z dwóch elektronarzędzi. – Dzięki temu nie ma konieczności ich ustawiania i mocowania na płycie za każdym razem, kiedy chcemy wykonać dodatkową czynność. A to czyni jego obsługę znacznie wygodniejszą – mówi Adam Raczkowski. Jak podkreśla nasz ekspert, wielofunkcyjność MASTER cut 2500 PRO sprawia, że doskonale sprawdza się tak w przydomowym warsztacie, jak i w rękach doświadczonych stolarzy.

Sprawdź gdzie kupić stół MASTER cut 2500 i inne produkty Wolfcraft

6 funkcji w jednym

Stół Wolfcraft pełni również funkcję pilarki stołowej – jest doskonałym wsparciem przy cięciu małych i lekkich elementów, które można po nim swobodnie przesuwać. Dzięki obecnej prowadnicy kątowej możliwe jest wykonanie dokładnych cięć pod kątem od 0 do 180°, precyzyjnych cięć wzdłużnych (do 570 mm szerokości i 740 mm długości). Ponadto dzięki opcjonalnie dostępnym klinom, stół umożliwia współpracę z ręcznymi pilarkami tarczowymi nie wyposażonymi w klin. – Do tego należy wspomnieć o wyjątkowej solidności i stabilności MASTER cut 2500 PRO. Regulowana stopka i mocna podstawa zapewniają niespotykany komfort pracy – podsumowuje Adam Raczkowski.

6 FUNKCJI MASTER cut 2500 PRO

·            -   Pilarka stołowa – perfekcyjny do cięcia małych i lekkich elementów

·            -   Pilarka prowadzona po szynie – z szyną prowadzącą i ogranicznikiem do docinania dużych paneli i płyt oraz możliwością bezstopniowego ustawienia cięcia od 0 do 70°

·           -    Stół dla wyrzynarek – do wykonywania cięć po krzywych z pełną widocznością linii cięcia oraz łatwym kierowaniem materiału

·           -    Stół frezarski – z dodatkowym osprzętem w postaci równoległej prowadnicy frezarskiej zmieniającej MASTER cut 2500 w pełnowartościowy stół frezarski

·            -   Stół dla ukośnych pilarek tarczowych – kompatybilny z większością ukośnych pilarek dostępnych na rynku, dzięki wykonanym w blacie stołu perforacjom

·            -   Przenośna platforma robocza – dzięki zastosowaniu odpornej na uderzenia płyty MDF z możliwością mocowania obrabianych elementów  oraz szybkiego montażu urządzeń stacjonarnych (np. stojaków do wiertarek)