12. styczeń 2018 12:57

Produkt 30-lecia: odkurzacz przemysłowy Starmix

Wydajny silnik, niezwykle duża powierzchnia filtrów, niski poziom hałasu i wygodna regulacja. Odkurzacz Starmix ISP iPulse ARDL 1635 EWS sprawia, że utrzymanie porządku w miejscu pracy odbywa się z wyjątkową łatwością.

Utrzymanie czystości miejsca pracy to zmora niejednego fachowca – szczególnie, gdy chodzi o środowisko mocno zapylone. Receptę na to znalazła marka Starmix, której odkurzacze – jak prezentowany model ISP iPulse ARDL 1635 EWS okazały się produktami cieszącymi się wyjątkowym zainteresowaniem na przestrzeni 30 lat naszej działalności.

Gwarancja porządku

Ciągła i wymagająca praca w trudno dostępnych miejscach? To środowisko stworzone dla odkurzacza przemysłowego Starmix ISP iPulse ARDL 1635 EWS. Wyposażony
w wydajny silnik 1600 W model doskonale sprawdza się przy usuwaniu pochodzących z elektronarzędzi pyłów, powstających w wyniku wiercenia, szlifowania czy cięcia. Odkurzacz wyróżnia się zastosowaniem systemu Permanent Clean, czyli stałego pulsacyjnego oczyszczania filtrów podczas pracy.

- Proces ten odbywa się za pomocą elektromagnesu, który generuje kilkadziesiąt uderzeń w filtr na każdy cykl czyszczenia, a użytkownik zyskuje możliwość dłuższego korzystania z urządzenia bez przerywania pracy – mówi Radosław Koźba, menadżer produktu w Lange Łukaszuk.

Komfortowa i bezpieczna praca

Odkurzacz wyposażono w filtry o niezwykle dużej łącznej powierzchni (8600 cm²), co jest jednym z najlepszych wyników na rynku. ISP iPulse ARDL 1635 EWS wyróżnia się łagodnym rozruchem i wyłączaniem, co przedłuża żywotność silnika i umożliwia czyszczenie węża po odłączeniu odkurzacza. Ponadto Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewniają 8-metrowy wąż i  gumowy przewód zasilający, a duża siła zasysania (259 mbar) sprawia, że odkurzacz jest w stanie wyciągnąć brud z każdej szczeliny.Odkurzacz Starmix wyposażono także w niezwykłe rozwiązanie technologiczne – podwójny system pomiaru ciśnienia PSP. Co się za nim kryje?

- Odkurzacz mierzy przepływ powietrza za i przed filtrem, a dzięki kontrolowaniu różnicy między nimi, rozpoznaje faktyczny poziom zapchania filtra i pozwala uniknąć ich niepotrzebnego otrząsania – mówi Radosław Koźba.

Wydajnie i cicho

ISP iPulse ARDL 1653 EWS posiada pojemny zbiornik z tworzywa sztucznego, mieszczący do 25 litrów pyłu lub 20 litrów płynów. Przy nadmiernym napełnieniu tymi ostatnimi, urządzenie automatycznie wyłączy umieszczony w nim elektroniczny sensor. Zastosowano w nim dwa pokrętła do płynnej regulacji ssania i przełączania trybów pracy. Urządzenie może pracować z workiem lub bez niego, a podwójna konstrukcja ścianek zbiornika i płaska powierzchnia gwarantują jego łatwe opróżnianie.