20. grudzień 2017 12:25

Produkt 30-lecia: mobilna i innowacyjna – wiertarko-szlifierka Proxxon IBS/A

Jest wszechstronna, kompaktowa i nie wymaga podłączenia do prądu – akumulatorowa wiertarko-szlifierka Proxxon IBS/A to prawdziwa rewolucja w kwestii komfortu pracy.

Na przestrzeni 30 lat działalności naszej firmy, marka Proxxon zdobyła pozycję lidera w produkcji niezwykle precyzyjnych i wygodnych mikronarzędzi. Szerokim echem odbiła się jej tegoroczna nowość – wielofunkcyjna, lekka i zapewniająca mobilność wiertarko-szlifierka IBS/A.

Pierwsza taka na rynku

IBS/A to absolutna nowość – pierwsza na rynku wiertarko-szlifierka zasilana akumulatorowo, co znacznie wpływa na podniesienie komfortu pracy. – Ograniczenia związane z zasilaniem pozwala znieść wysokiej jakości akumulator Li-on, gwarantujący długą i wydajną pracę. Wiertarko-szlifierka potrafi działać nawet do 30 minut na jednym ogniwie i to przy maksymalnej mocy -mówi Michał Ostrowski, menadżer produktu w Lange Łukaszuk. Ponadto dłuższa praca – nawet przy obrabianiu trudniejszych materiałów - jest możliwa dzięki zastosowaniu dobrze odprowadzającej ciepło aluminiowej głowicy.

Wszechstronna i wygodna

Najnowsze urządzenie marki Proxxon to doskonała propozycja dla majsterkowiczów, modelarzy, a nawet weterynarzy. Ma to związek z jej imponującą wielofunkcyjnością – wiertarko-szlifierka IBS/A może służyć do:

·               Wiercenia

·               Frezowania

·               Grawerowania

·               Czyszczenia

·               Cięcia

·               Polerowania

·               Opisywania

- Pracę elektronarzędzia można doskonale dopasować do wykonywanej czynności dzięki płynnej regulacji obrotów. Do atutów urządzenia należy dodać wydajny i cichy, ograniczający drgania silnik, a także ergonomiczny kształt i świetne wyważenie sprawiające, że IBS/A idealnie leży w dłoni  – dodaje Michał Ostrowski. Jeśli dodać do tego specjalną konstrukcję uchwytu wiertarskiego, eliminującego bicie, mamy do czynienia z produktem dopasowanym do precyzyjnej, delikatnej pracy, która wymaga mobilności i swobody ruchów.

Specyfikacja techniczna wiertarko-szlifierki IBS/A:

·               Zasilanie: akumulator 10,8V; 2,6Ah

·               Obroty: 7000 - 23000 z płynną regulacją

·               Długość całkowita: 270mm (z akumulatorem)

·               Waga: 700 gram (z akumulatorem)