8. listopad 2017 10:46

Październik w mediach – co o nas pisano?

Niezawodne elektronarzędzia, konserwacja sprzętu, oświetleniowe trendy i dobre wieści dla branży – zobaczcie, gdzie pisano o Lange Łukaszuk w minionym miesiącu!

Sektor budowlano-remontowy zanotował w 2017 r. wyraźny wzrost – o tym, co na to wpłynęło i jakie ma to dla nas znaczenie, przeczytacie na projektinwestor.pl.

Na brak pracy nie mogą narzekać stolarze – a wydajna praca wymaga odpowiedniego sprzętu. Jakiego? Wątpliwości rozwiewa budowa.org, a budujemydom.pl przypomina o ekscytującej nowości – najnowszej wersji stołu maszynowego Wolfcraft MASTER cut 2500.

Budowa i wydajna praca? Mamy coś do powiedzenia w tym temacie – podpowiadamy, jak pracować efektywnie i oszczędnie z chemią budowlaną, o czym przeczytacie na dom.pl

Jesień w przyrodzie zagościła na dobre, a to znak, że trzeba zadbać o dom i jego otoczenie. Na forumfirm.pl dowiecie się, jakie trendy dominują w kwestii oświetlenia, a publikacja informatorbudownictwa.pl pomoże Wam wybrać narzędzia niezbędne, by zadbać o auto przed trudnym sezonem.

Pozostając w tematyce warsztatowej zajrzyjcie na glowny-mechanik.pl, gdzie dowiecie się, jakie zalety charakteryzują silniki bezszczotkowe, stosowane m.in. przez Panasonic. O tym, że o solidne elektronarzędzia należy odpowiednio dbać, nie należy nikogo przekonywać. Jak? Sprawdźcie na stronie Informatora Budownictwa