13. luty 2018 16:20

Opalarka Steinel wyróżniona na RemaDays 2018

Wyjątkowa atmosfera, tłumy podziwiające car wrapping na żywo i cenne wyróżnienie za opalarkę Steinel 2520 E. Zobaczcie, co przyniosły targi RemaDays 2018!

Na RemaDays 2018, jednym z największych wydarzeń branży reklamowej, pojawiliśmy się na stoisku 3M jako partner The Wrap Center. Targi przyniosły wyróżnienie dla Lange Łukaszuk - medal za innowację w kategorii „Technology Park” za opalarkę Steinel 2520 E w zestawie z pirometrem HG SCAN.

- To oparte na bezszczotkowym silniku urządzenie zapewnia płynną regulację temperatury i nadmuchu powietrza oraz łatwą wymianę elementu grzejnego. Urządzenie jest zintegrowane z pirometrem HG SCAN, który steruje opalarką tak, by odpowiednio dogrzać miejsce pracy i go nie przegrzać – mówi Radosław Koźba, menadżer produktu w Lange Łukaszuk.

Jak opalarki sprawdzają się w rękach fachowców? Można było się o tym przekonać na stoisku 3M, gdzie przeprowadzono widowiskowy konkurs WRAP!T, organizowany przez The Wrap Center. Konkurs polegał na oklejaniu na żywo BMW i8 z użyciem zadrukowanych folii 3M. Certyfikowani aplikatorzy 3M Endorsed rywalizowali o cenne nagrody – wszyscy zawodnicy, którzy znaleźli się na podium, otrzymali profesjonalne opalarki Steinel, a na zdobywcę pierwszego miejsca czekał zestaw z opalarką HG2120 E Car Wrapper set.

Tegorocznym targom towarzyszyły również 8. Mistrzostwa Polski w Car Wrappingu, organizowane przez European Media Group.

– To wydarzenie o dużej renomie, niezależne mistrzostwa z ugruntowaną historią, cieszące się dużym zainteresowaniem wśród car wrapperów – mówi Radosław Koźba.

Najlepszym aplikatorem okazał się Mariusz Daniluk z firmy DuchService, który otrzymał w nagrodzie m.in. opalarkę profesjonalną HG2120 E Car Wrapper set. Pozostali zawodnicy startujący w Mistrzostwach również zostali docenieni – każdy z uczestników został uhonorowany opalarką marki Steinel.

 

Więcej o Mistrzostwach Polski w Car Wrappingu można dowiedzieć się odwiedzając oficjalną stronę zawodów na Facebooku