20. luty 2018 09:52

O tym się mówi – Lange Łukaszuk w mediach

Przydatne poradniki, komentarze, a nawet akcent muzyczny. Kto w styczniu pisał o nas i co mówili nasi eksperci?

Krótsze dni i dłuższe noce skłaniają nas do myślenia o rozświetleniu ciemnych pomieszczeń. Tematu czujników ruchu podjęło się Forum Firm, które opisało różnicę między konkretnymi modelami – m.in. Steinel. Z tekstu dowiemy się również, jaki czujnik najlepiej wybrać do naszego domu lub podjazdu.

Serwis budujemydom.pl pomógł rozstrzygnąć, czy bardziej przydatna jest wiertarka udarowa czy młotowiertarka, w czym pomógł jeden z naszych ekspertów. Testom poddano między innymi sprzęt Panasonic. Do czego go używać? Na jakie parametry zwrócić uwagę? Jakie zaawansowane rozwiązania w nim znajdziemy? Między innymi tego dowiemy się z publikację.

Niskie temperatury sprawiły, że coraz poważniej zaczęliśmy myśleć o ociepleniu mieszkania i domu. Analizę tego tematu, przy wsparciu naszego eksperta, przeprowadził serwis Property Journal. Dowiemy się, jak przygotować budynek do tego zadania, którą metodę najlepiej wybrać i co powinniśmy wiedzieć o każdej z kolejnych czynności.

Ekipy remontowe powinny być zainteresowane artykułem serwisu najlepszedomy.pl. Dziennikarze zajęli się tematem wierteł i przeprowadzili ich przegląd pod względem materiału, w którym chcemy wiercić. Zwrócono uwagę na wyroby marki Abraboro.

W styczniu nie zabrakło też kultury wysokiej. Wspierana przez Lange Łukaszuk płyta jazzowa autorstwa Piotra Wojtasika, została uznana Polskim Albumem Jazzowym roku 2017. Jazzman to światowej klasy artysta, który koncertuje u boku wielu sław jak Billy Harper czy Kenny Garrett. O nagrodzie napisali między innymi dziennikarze Rzeczpospolitej i Gazety Wrocławskiej