8. listopad 2017 10:44

Nasz sprzęt w rękach fachowców

Wydajna i precyzyjna praca? Tylko z odpowiednimi sprzętem! Sprawdźcie, które narzędzia i elektronarzędzia wybrali autorzy blogów „Gips Karton ITD”, „Stolarnia od zera” i „Meble Twojego Pomysłu”.

Planujesz montaż suchej zabudowy? Szukasz sprzętu do stolarskiego warsztatu? Zastanawiasz się, na jaką wiertarko-wkrętarkę postawić? Sprawdź, co mają do powiedzenia w tym temacie popularni blogerzy!

Efektywna praca z Collomix

Znacie blog „Gips Karton ITD”? Dowiecie się z niego, jak krok po kroku wykonać ścianki działowe, podwieszane sufity czy elementy dekoracyjne. Tym razem bloger z Polic zajął się suchą zabudową, gdzie nie brakuje pracy z chemią budowlaną. Ta nie mogła odbyć się bez wysokiej jakości mieszarki – zobaczcie, jak Collomix Xo 1 sprawdził się przy szpachlowaniu sufitu i równaniu ścian. Mały zestaw szpachlarza? Tu sprzętu Collomix po prostu nie mogło zabraknąć, tak samo jak solidnych noży Wolfcraft.

Wzmacnianie narożnika zewnętrznego to nie lada wyzwanie, przy którym doskonale sprawdza się metoda aktywacji kleju wodą. W tej kwestii, podobnie jak przy odtłuszczaniu profili pod montaż paraizolacji, niezbędny okazał się opryskiwacz Mesto Cleaner.

Niezwykła precyzja Scheppach

Nasz sprzęt postanowił „wziąć na warsztat” także autor bloga „Stolarnia od zera”. Krzysztof Szociński wykorzystał m.in. wyrzynarkę Deco Flex do stworzenia podświetlanego logo swojego kanału. Jak sprawdziły się elektronarzędzia? Przekonajcie się sami oglądając ten materiał.

Swoją rolę w projekcie odegrała też szlifierka oscylacyjno-wrzecionowa OSM100 Scheppach, która „zasłużyła” na oddzielną wideo-recenzję.Wysoki komfort i odpowiednia precyzja pracy – ze sprzętem Scheppach nawet pierwszy projekt musi się udać!

Mobilność i wydajność Panasonic

W warsztacie stolarskim bez porządnych wkrętarek ani rusz – nie trzeba o tym przekonywać Sławomira Mazowieckiego z „Mebli Twojego Pomysłu”.

Autor bloga postanowił wymienić stare elektronarzędzia na nowe, akumulatorowe modele Panasonic.

Poręczne, mobilne, wydajne i gwarantujące wydajność pracy – sprawdźcie na filmie, jak popularnemu blogerowi przypadły do gustu wiertarko-wkrętarka udarowa PA EY 7950 i wiertarko-wkrętarka PA EY 74A1.