20. luty 2018 10:05

Marzenie McGyvera - wiertarko-wkrętarka Panasonic

Bohater kultowego serialu potrafił zrobić coś z niczego. Jednak o ile łatwiejsze byłoby jego życie, gdyby dysponował sprzętem z najwyższej półki… Przedstawiamy narzędzie, które ułatwia każde zadanie - wiertarko-wkrętarkę Panasonic PA EY 74A2 LJ3G.

Urządzenie Panasonic to spełnienie marzeń każdego majsterkowicza, niezależnie od stopnia „wtajemniczenia”. Wyposażona w innowacyjny, bezszczotkowy silnik, generuje większą moc i zapewnia najwyższą wydajność pracy. Może pracować na silnikach akumulatorowych do 5,0 Ah.

Model oferuje do 1580 obrotów na minutę i moment obrotowy na poziomie 50 Nm. Niezwykle przydatną funkcją jest Speed Control, która pozwala na wybranie konkretnej prędkości obrotowej, co jest przydatne zwłaszcza przy korzystaniu z otwornic. – Bardzo istotny jest też system Dual Voltage, który pozwala na pracę z tą samą wydajnością przy napięciu 18,0 V, jak i 14,4 V. – mówi Marcin Salata, menadżer produktu w Lange Łukaszuk. -  Ciekawymi dodatkami są też tryb wiercenia i system Tough Tool z normą IP 56, co sprawia, że PA EY 74A2 jest wyjątkowo odporna na wodę i pył – dodaje.

Całość jest wykończona w designerskim stylu Carbon, co nadaje wiertarko-wkrętarce stylu i elegancji. Dzięki temu w dłoni prezentuje się doskonale, a precyzyjnie wykonany uchwyt i zaledwie 2 kilogramy wagi sprawiają, że praca nią odbywa się pewnie i komfortowo.