20. grudzień 2017 12:04

EPI Narzędziownia BIS dołącza do MegaPartnerów

Dostarczają wysokiej jakości elektronarzędzia, prowadzą serwis i laboratorium pomiarowe. Program MegaPartnerzy zyskał nowego członka – do grona ponad 30 sklepów i hurtowni dołączyła EPI Narzędziownia BIS.

EPI Narzędziownia BIS to spółka wyspecjalizowana w doradztwie technicznym związanym z doborem narzędzi i technologii. W związku z dołączeniem do programu MegaPartnerzy jej asortyment poszerzy się m.in. o urządzenia Collomix, Starmix czy opalarki Steinel.

- Dołączenie EPI Narzędziowni BIS oznacza, że program MegaPartnerzy rozwija się zgodnie z naszymi założeniami. Zyskaliśmy cenionego wśród profesjonalistów partnera, którego klienci będą mieli zagwarantowany stały dostęp do najwyższej jakości elektronarzędzi – mówi Michał Grabowski, dyrektor handlowy Lange Łukaszuk.

Program MegaPartnerzy skupia obecnie ponad 30 sklepów i hurtowni narzędziowych na terenie całej Polski. Współpraca między Lange Łukaszuk i członkami programu opiera się na wsparciu merytorycznym, marketingowym i szkoleniowym, a także atrakcyjnych warunkach handlowych.

EPI Narzędziownia BIS

ul. Aleksandrowska 67/93

91-205 ŁÓDŹ

www.epibis.com.pl