AKTUALNOŚCI

7. grudzień 2018

5 idealnych prezentów dla majsterkowicza

Czy wiesz, co bliska osoba chciałaby znaleźć pod choinką? Podpowiadamy prezenty, które na pewno spodobają się wszystkim majsterkowiczom.

Czytaj więcej


6. grudzień 2018

Światło, które zapewnia i daje bezpieczeństwo

Nowy naświetlacz Steinel LS 150 LED jest nie tylko nowoczesny, wytrzymały i skuteczny. Doskonale sprawdza się w roli stróża naszego domu i dba o niskie rachunki za prąd.

Czytaj więcej


16. listopad 2018

Jak się przygotować na zimę: praktyczne porady na blogu Greenworks

Czym i w jaki sposób zabezpieczyć rośliny ogrodowe przed mrozem? W jaki sposób przygotować otoczenie domu na zimę? Które drewno najlepiej nadaje się do palenia w kominku? Nowe wpisy na Greenworksblog.pl przynoszą garść cennych podpowiedzi.

Czytaj więcej


15. listopad 2018

Zobacz nas w mediach

Technologiczna nowość, która ułatwia życie, praktyczne porady ekspertów oraz „rzecz o oświeceniu i inteligencji” – zobacz kto w ostatnich tygodniach o nas napisał.

Czytaj więcej


25. październik 2018

True Presence® - pierwszy taki czujnik na świecie

True Presence® firmy Steinel korzysta z unikalnej technologii, dzięki której potrafi bezbłędnie rozpoznać nawet mikroruchy klatki piersiowej śpiącego człowieka.

Czytaj więcej


23. październik 2018

Szukaj porad na nowym blogu Greenworks

Jak dbać o trawnik w ogrodzie? Jakie prace wykonać jesienią, aby wiosną ogród znów był powodem do dumy? Jakich narzędzi używać? Zapraszamy do lektury nowego bloga Greenworks.

Czytaj więcej


22. październik 2018

Jesienne promocje i nowości od Lange Łukaszuk

Rozpoczynasz budowę domu? Planujesz szybki remont mieszkania? Musisz naprawić sprzęty domowe? Promocyjne produkty z nowej oferty Lange Łukaszuk ułatwią Ci pracę. Sprawdź sam!

Czytaj więcej


3. październik 2018

Zobacz suszarki Starmix w Internecie

Uruchomiliśmy nowoczesną i intuicyjną stronę internetową, prezentującą niezawodne i ekologiczne suszarki Starmix. Znajdziecie tam wszelkie informacje o produktach wraz z ich rekomendowanym zastosowaniem.

Czytaj więcej


1. październik 2018

Kosmiczny projekt ze wsparciem Lange Łukaszuk

Zajmujący się budową łazików marsjańskich studenci Politechniki Wrocławskiej korzystają z najlepszych narzędzi i elektronarzędzi na rynku – dzięki naszemu wsparciu dla Projektu Scorpio.

Czytaj więcej


28. wrzesień 2018

Szkol się z najlepszymi. Dołącz do Akademii Profesjonalisty!

Jak wykonać ogrzewanie podłogowe? Jak szybko i sprawnie wymieszać i zabudować materiały? Jak układać różnego typu okładziny? Zapraszamy na Akademię Profesjonalisty na Śląsk, Podkarpacie i Lubelszczyznę!

Czytaj więcej


28. wrzesień 2018

Kosiarki i pistolety poszły w ruch!

Szkolenie regionalne w Brzeźnie za nami. W tym roku prezentowaliśmy nowości i testowaliśmy narzędzia i elektronarzędzia. Frekwencja, jak zwykle, dopisała. Uczestnikom serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok!

Czytaj więcej


20. wrzesień 2018

Wszystko, co najlepsze, pokazaliśmy na targach ENERGETAB 2018

Rewolucyjny czujnik True Presence® firmy Steinel był gwiazdą stoisk Lange Łukaszuk na Międzynarodowych Energetycznych Targach ENERGETAB 2018 w Bielsku Białej. Ale wielkim zainteresowaniem cieszyły się też inne prezentowane przez nas rozwiązania.

Czytaj więcej


18. wrzesień 2018

Bolidy wrocławskich studentów przyspieszają najlepiej

Są młodzi, bystrzy i energiczni, a ich pojazd – bardzo szybki. PWR Racing Team kolejny sezon kończy z sukcesami na koncie. Cieszy to tym bardziej, że Lange Łukaszuk, jako sponsor zespołu, ma w tym swój udział.

Czytaj więcej


4. wrzesień 2018

Nowy punkt Megapartner już działa w Skierniewicach

Wszystko, co najlepsze wśród narzędzi ręcznych Felo, NWS i Proxxon można zobaczyć i kupić w nowym punkcie ze znaczkiem Megaparter. Został uruchomiony 18 lipca przez firmę Diateam.

Czytaj więcej


3. wrzesień 2018

Przyjdź na dzień otwarty firmy Budzap w Lublinie!

Jak to działa? Ile kosztuje? Czy obsługa jest łatwa? Na wszystkie te pytania będzie można znaleźć odpowiedzi w Dniu Otwartym Firmy Budzap 2018, który zaplanowano 7 września. Zaprezentujemy tam całą gamę nowoczesnych urządzeń Greenworks i innych...

Czytaj więcej


3. wrzesień 2018

Zapraszamy do Gdańska na Apart Design

Rozpoczynamy nowy sezon w trendach projektowania wnętrz jesień/zima 2018. To o nich porozmawiamy na konferencji Apart Design, 5 września w Gdańsku.

Czytaj więcej


3. wrzesień 2018

Wielkie testowanie narzędzi na dożynkach w Kobierzycach

Były przejażdżki taczką, testy kosiarki i konkursy z nagrodami od Lange Łukaszuk. Dożynki Gminy Kobierzyce przyniosły wiele świetnej zabawy i wiele pytań klientów zainteresowanych urządzeniami prezentowanymi na stoisku Greenworks.

Czytaj więcej


2. wrzesień 2018

Ogrodowe zestawy specjalne na każdą kieszeń

Jesienne porządki ogrodzie będą prostsze i szybsze z akumulatorowymi urządzeniami marki Greenworks. Teraz może być jeszcze łatwiej – wszystko dzięki promocyjnym cenom zestawów. Każdy może wybrać pakiet optymalnie dobrany do swoich potrzeb.

Czytaj więcej


1. wrzesień 2018

Jak się nie dać jesiennym ciemnościom

Zmrok zapada coraz szybciej, ale to nie powód, by chować się w domu. Nowoczesne czujniki ruchu i zmierzchu pozwalają zadbać o to, by jasno było tam, gdzie chcemy i wtedy, gdy tego potrzebujemy.

Czytaj więcej


31. sierpień 2018

Okiem eksperta: Jesienne porządki w ogrodzie

Zebrać resztki owoców, wyciąć wyschnięte gałęzie, zebrać śmieci – wrzesień i październik to pracowite, ważne miesiące dla właściciela ogrodu. Jak przygotować otoczenie domu do zimy, radzi nasz ekspert.

Czytaj więcej


22. sierpień 2018

Greenworks i Lange Łukaszuk na dożynkach w Kobierzycach

Będą konkursy, w których nagrodami są m.in. zestawy narzędzi od Lange Łukaszuk, i prezentacje urządzeń firmy Greenworks. Będą też liczne pokazy i zabawy. A na deser – koncert Kayah. Kobierzyckie święto plonów odbędzie się 25 i 26 sierpnia.

Czytaj więcej


9. sierpień 2018

Lange Łukaszuk na targach Energetab

Dołączamy do grona 700 wystawców z całego świata, którzy od 11 do 13 września zaprezentują się w Bielsku-Białej na Energetab - największych w Polsce targach nowoczesnych urządzeń wykorzystywanych w przemyśle energetycznym. Wstęp jest bezpłatny....

Czytaj więcej


24. lipiec 2018

Okiem eksperta: Światło do zadań specjalnych

Czy oświetlenie może być inteligentne? To takim jest! Innowacyjna oprawa Steinel LED DL Vario Quattro z czujnikiem PIR dzięki swojej wysublimowanej budowie pomaga zadbać o bezpieczeństwo na posesji. Jak wykorzystać wszystkie jej możliwości,...

Czytaj więcej


23. lipiec 2018

Paulmann Polska świeci w globalnej sieci

Nowoczesne, designerska, przyjazna – nowa, polska strona marki Paulmann już działa! Wszystkie informacje o marce oraz szczegóły oferty można teraz znaleźć w jednym miejscu.

Czytaj więcej


23. lipiec 2018

Wspieramy program Ślęzy Wrocław 500po500

Najlepsze rozwiązania dotyczące narzędzi, elektronarzędzi, oświetlenia technicznego i dekoracyjnego – to od 30 lat dajemy naszym klientom. Teraz będziemy też wspierać jedną z najlepszych w Polsce kobiecych drużyn koszykarskich.

Czytaj więcej