Proszę wprowadzić swoje dane:

STREFA B2B DOSTĘPNA TYLKO DLA FIRM WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z LŁ
Dane użytkownika
Hasło musi składać się z min. 8 znaków oraz zawierać przynajmniej jedną cyfrę i znak specjalny, jedną dużą i jedną małą literę. Hasło nie może zawierać polskich liter.
Dane kontrahenta

Akceptuję regulamin serwisu/ strony prowadzonej przez "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., z siedzibą przy ulicy Wrocławskiej 43, Byków, 55-095 Mirków k. Wrocławia. Kliknij tutaj aby zobaczyć warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., z siedzibą przy ulicy Wrocławskiej 43, Byków, 55-095 Mirków k. Wrocławia w celu otrzymywania materiałów promocyjnych i marketingowych dotyczących towarów i usług oferowanych przez tą Spółkę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., z siedzibą przy ulicy Wrocławskiej 43, Byków, 55-095 Mirków k. Wrocławia na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (system internetowy, e-mail, sms) na udostępnionych przeze mnie telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych (telefon, tablet, itp.).

 

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola oznaczone gwiazdką *

Administratorem danych osobowych przetwarzanych przez serwis internetowy STREFA B2B jest "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., z siedzibą przy ulicy Wrocławskiej 43, Byków, 55-095 Mirków k. Wrocławia NIP: 8990202361, REGON: 005923985 (dalej Spółka).
Serwis przetwarza dane osobowe w celu identyfikacji osób i podmiotów zawierających transakcje za pomocą Serwisu oraz w celu zapewnienia obsługi na zasadach określonych w regulaminie STREFY B2B.
Serwis STREFA B2B przetwarza dane w celu założenia i zweryfikowania użytkownika, zarządzaniem użytkownikami serwisu, utrzymania prawidłowego działania systemu, obsługi procesów ofertowych,obsługi zamówienia oraz w  celach kontaktowych. Po dokonaniu transakcji za pomocą Serwisu STREFA B2B, dane osobowe będą przetwarzane także w celu obsługi zamówienia, prowadzenia dokumentacji finansowo - księgowej, monitorowanie należności czy rozstrzyganie kwestii spornych oraz dochodzenie roszczeń z tytułu zawartych transakcji. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na takiego typu działania.
Dane osobowe w serwisie STREFA B2B będą przetwarzane przez okres niezbędny do prawidłowego działania Serwisu. Natomiast dane osobowe w innych systemach i w dokumentacji papierowej będą przetwarzane przez okres wynikający z przepisów prawa oraz niezbędny do dochodzenia praw z tytułu zawartych umów lub dokonanych transakcji.
Dane osobowe mogą zostać udostępnione, gdy jest to niezbędne do realizacji umowy, w tym usługi świadczonej za pośrednictwem STREFY B2B. Dane osobowe mogą także zostać udostępnione podmiotom, które są uprawnione do ich posiadania na podstawie przepisów prawa, jednak nie będą one przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.
Udostępnienie danych osobowych innym podmiotom w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po uzyskaniu zgody na tego typu działania.
W przypadku przetwarzania danych osobowych, zebranych za pomocą Serwisu STREFA B2B, w innych celach, kontrahent i/lub użytkownik zostanie  o tym poinformowani.
Informujemy, że użytkownikowi oraz kontrahentowi przysługuje prawo kontroli treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania i aktualizacji. W tym celu prosimy o kontakt z pracownikami Spółki za pomocą formularza, dostępnego po zalogowaniu się na stronie https://www.langelukaszuk.pl/informacje/kontakty.html
Użytkownikowi oraz kontrahentowi przysługuje także prawo do sprzeciwu lub żądania usunięcia danych, w szczególności w przypadku, gdy są przetwarzane do innych celów lub gdy dane były przetwarzane niezgodnie z prawem, a także prawo do wniesienia skargi do krajowego organu nadzorczego. Od 15 maja 2018 roku kontrahentowi i użytkownikowi będzie przysługiwało prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych.