Zapraszamy na drugą edycję darmowych szkoleń DIALOG DAYS 2021!

Szukasz idealnych rozwiązań do Twojego projektu mieszkaniowego? Interesują Cię domy smart, czyste powietrze w pomieszczeniach i najnowocześniejsze technologie w zakresie oświetlenia i czujników? Chcesz być na bieżąco z innowacyjnymi rozwiązaniami w projektowaniu przestrzeni? Wobec tego DIALOG DAYS 2021 są właśnie dla Ciebie!

To już druga edycja DIALOG DAYS, podczas której możesz wziąć udział w darmowych seminariach i warsztatach online. 21 darmowych szkoleń online trwających przez 3 dni – od 9 do 11 marca 2021 r.!  Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu zyskasz cenną wiedzę oraz praktyczne wskazówki na temat rozwiązań ze świata smart domów, czujników ruchu i automatycznego oświetlenia. W tej edycji omówimy 11 zagadnień związanych z nowymi produktami dla domu i ogrodu, nowymi czujnikami z serii Control PRO II, sterowaniem za pomocą Bluetooth czy systemami multiczujnikowymi do KNX. Pokażemy również wybrane przykłady zastosowań. Możesz nie tylko zyskać cenną wiedzę i uczestniczyć w darmowych szkoleniach, ale także uzyskać odpowiedzi na pytania! Nasi Moderatorzy chętnie odpowiedzą na nurtujące Cię kwestie. A to wszystko wygodnie i bezpiecznie -  bez wychodzenia z domu i zupełnie bez żadnych opłat!  

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

To bardzo proste! Wejdź na stronę:
www.dialogdays.com/pl.

Tam znajdziesz dokładny program webinarów z możliwością rejestracji na wybrane wydarzenia. Zadecyduj, w których webinariach chcesz uczestniczyć, wybierz najlepszy dla Ciebie termin i zarejestruj się. Niektóre tematy są realizowane kilkukrotnie, żebyś mógł dopasować jak najdogodniejszą porę dla siebie. Zarejestruj się już teraz!

W jaki sposób powstały internetowe targi DIALOG DAYS? 

Pandemia koronawirusa zaskoczyła wszystkich. Cały świat nagle stanął w miejscu. Izolacja, brak spotkań, imprez masowych… Targi Light + Building 2020, największe, prestiżowe targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów, również zostały odwołane. Steinel wraz z naszą firmą postanowił działać w sposób nieszablonowy, by nadal móc informować świat o innowacyjnych działaniach. Tak właśnie powstały targi DIALOG DAYS! Pierwsza edycja odbywała się 5-11 września 2020. W ciągu 5 dni można było wziąć udział łącznie w 200 wydarzeniach – internetowych seminariach oraz warsztatach online. A co najlepsze: każdy uczestnik miał absolutnie wolną rękę w dostosowywaniu programu pokazów online do swoich osobistych potrzeb. Tak, jak pozwala na to czas. To nowatorskie rozwiązanie spotkało się z dużą aprobatą wszystkich użytkowników, którzy mogli zapoznać się z atrakcyjną ofertą, nowoczesnymi technologiami i, co jest bardzo istotne, mieli możliwość zadawania pytań na interesujące ich zagadnienia. Pozytywne komentarze, duża aktywność i spore zainteresowanie wydarzeniem spowodowały, że organizowana jest już druga edycja DIALOG DAYS 2021!

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

100% DIGITAL. 100% STEINEL.

Zapraszamy również do śledzenia naszego fanpage’a na Instagramie:
https://www.instagram.com/steinel_polska/ oraz na naszą stronę internetową: www.steinel.pl