Z miłości do drewna

Jeden gest, który zmienił życie. Jedna wyrzynarka Proxxon, która stała się pasją i sposobem na zarobek. Poznajcie inspirującą historię Rafała Nachtygala.

Ponad 10 lat temu napisał do nas Pan Rafał Nachtygal, który opisał swoją ówczesną, trudną sytuację. Poprosił nas o pomoc. Wzruszeni jego historią, wysłaliśmy mu narzędzie marki Proxxon, które - jak sam mówi - "zmieniło jego życie i sprawiło, że odnalazł w nim swój cel". Precyzyjna włosowa wyrzynarka stołowa Proxxon stała się sposobem na życie, zarobek i największą pasją. 

Dziś Pan Rafał jest artystą, zajmuje się tworzeniem w drewnie, m.in wycinaniem różnych ozdób i napisów. Podróżuje po całej Polsce. Możecie go spotkać na przykład na jarmarkach okolicznościowych, również w Waszym mieście. 

Poznajcie jego historię, w której tle pojawia się precyzyjna włosowa wyrzynarka stołowa Proxxon DSH (PR28092): https://tiny.pl/r3363

Wyrzynarkę DSH i inne narzędzia marki Proxxon znajdziecie na naszej stronie. 

Jeśli spodobała Wam się historia Pana Rafała, zapraszamy do śledzenia grupy "Rafał Nachtygal i Przyjaciele": https://www.facebook.com/groups/387712968715771 


NARZĘDZIA, ELEKTRONARZĘDZIA

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE

MIKRONARZĘDZIA PROXXON

SUSZARKI DO RĄK I WŁOSÓW

OŚWIETLENIE

ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

CZUJNIKI RUCHU

CZUJNIKI OBECNOŚCI

KOSIARKI

PILARKI

NOŻYCE

PODKASZARKI