Wrześniowe szkolenia, dni otwarte i prezentacje

Pandemia koronowairusa całkowicie zmieniła naszą rzeczywistość, ograniczając możliwość bezpośrednich spotkań, przeprowadzania szkoleń, konferencji oraz targów. My, nie bacząc na przeciwności i idąc z duchem czasu, byliśmy w ciągłym kontakcie z naszymi Partnerami Handlowymi i Klientami za pośrednictwem Internetu, czego najlepszym dowodem są np. innowacyjne targi online organizowane z firmą Steinel.

Niezmiernie cieszymy się jednak, że bezpośrednie spotkania znów powoli wracają do naszego terminarza, o czym świadczy dość intensywny wrzesień, który upłynął pod znakiem wielu szkoleń i targów. Ogromnie raduje nas fakt, że ponownie mogliśmy zobaczyć się „face to face”, oczywiście przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa. Przypomnijmy sobie, co działo się we wrześniu.


Od 14 do 16.09.2020 r. (od poniedziałku do środy) LANGE ŁUKASZUK oraz PÓŁNOCNA GRUPA NARZĘDZIOWA połączyły siły, organizując bezpłatne SZKOLENIA i POKAZY
na parkingach oddziałów PGN w trzech miastach (Bydgoszcz, Ostróda, Olsztyn). Zajmowaliśmy się takimi tematami jak: układanie paneli, budowa ścian z karton-gipsu, cięcie, wiercenie i mieszanie w budownictwie oraz dobór odpowiedniego sprzętu. Poruszyliśmy też wątek odkurzaczy budowlanych: który z nich wybrać do pracy na budowie/w przemyśle oraz od czego zależy skuteczność odsysania i jak zagwarantować bezpyłową pracę przy remoncie i budowie. Oczywiście nie zabrakło też prezentacji NOWOŚCI 2020! Zaprezentowaliśmy pełen wachlarz możliwości profesjonalnych i niezawodnych narzędzi marek: WOLFCRAFT, SCHEPPACH, STEINEL, STABILA, COLLOMIX, STARMIX.   
To był wspaniale spędzony czas, pełen praktycznej wiedzy i konstruktywnych rozmów!

15.09.2020 r. odbyła się kolejna edycja Targów organizowanych przez centralę PGE Forum-Rondo, gdzie wystawiała się także nasza firma. To wydarzenie będące miejscem spotkań najważniejszych czołowych przedstawicieli branży elektryczno-elektrotechnicznej.
Spotkania odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze, pełnej troski o bezpieczeństwo wystawców i zwiedzających. Z roku na rok targi potwierdzają swoją rangę i niekwestionowaną wysoką pozycję w branżowych wydarzeniach. Możemy śmiało stwierdzić, że było to dla nas bardzo udane spotkanie.

17.09.2020 r. byliśmy obecni na konferencji DESIGN MEETING organizowanej przez firmę UNLIGHT. Prezentowaliśmy nasze nowości produktowe i poszerzaliśmy wiedzę w zakresie nowatorskich, energooszczędnych i inteligentnych rozwiązań technologicznych LED. Naszą firmę reprezentowali: Radosław Szczebak, Menadżer produktu Steinel oraz Urszula Len, Menadżer produktu Paulmann.  

18.09.2020 r. byliśmy partnerami wyjątkowego szkolenia z PŁYTEK WIELKOFORMATOWYCH, w którym wspierali nas TYTANI CERAMIKI wraz z EKSPERTAMI TECHNICZNYMI. Liderzy branży spotkali się z uczestnikami, by podzielić się swoim doświadczeniem i opowiedzieć o:
- najnowszych technologiach, abyście mogli być na bieżąco z nowymi trendami
- nowoczesnych narzędziach, sprawdźcie, które z nich już znacie i odkryjcie nowe!
- produktach, które mogą ulepszyć Waszą pracę, abyście mogli uczynić ją jeszcze szybszą i efektywną!
Naszą firmę reprezentował charyzmatyczny Radosław Koźba, generalny dystrybutor marki Collomix w Polsce, Menadżer Produktu.


23.09.2020 r. (w środę) odbyły się Targi EL-SIGMA EXPO 2020, gdzie mieliśmy możliwość zaprezentowania naszej pełnej oferty produktowej, na którą składają się m.in.:
- najnowsze rozwiązania w zakresie oświetlenia marki Steinel, gdzie szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nowe linie naświetlaczy XLED ONE
- oprawy sterowane za pomocą Wi-Fi czy Bluetooth
- nowości produktowe marki Paulmann
- cieszące się dużą popularnością elektronarzędzia AKU marki Scheppach i detektory Zircon
- profesjonalne produkty PANASONIC power tools, WOLFCRAFT, wiertła i dłuta ABRABORO
- oraz niezawodne narzędzia ręczne marki FELO, NWS, JOKARI, dedykowane specjalnie dla elektryków lub instalatorów.
Odbyliśmy także wiele konstruktywnych rozmów, wymieniliśmy spostrzeżenia w zakresie współpracy handlowej, nawiązaliśmy nowe kontakty biznesowe oraz doposażyliśmy kilku obecnych klientów w asortyment narzędziowy LŁ.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i wystawcom za wspólnie spędzony czas, pełen wiedzy i pozytywnej energii!

Nie zwalniamy tempa i mamy nadzieję, że listopad będzie równie owocny w spotkania z naszymi Partnerami Handlowymi i Klientami. Nie możemy się doczekać!