Wprowadzamy nową, własną markę - LANGE LIGHT!

LŁ to symbol jakości, rzetelności i doświadczenia. Od ponad 30 lat z dumą reprezentujemy w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Teraz przyszedł czas na nową, własną markę – LANGE LIGHT.

Nasza firma wprowadziła na polski rynek liczne nowatorskie rozwiązania, w tym technologie oświetleniowe. Od wielu lat jesteśmy liderem jakości w kwestii techniki automatycznego oświetlenia. Dostarczamy tysiące energooszczędnych produktów oświetleniowych najwyższej klasy. Wśród nich są kompletne systemy oświetlenia, lampy, dekoracyjne źródła światła oraz automatyka sterująca. 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zdecydowaliśmy się poszerzyć swoją ofertę o nowe produkty, będące odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku. Tak właśnie powstało LANGE LIGHT  –  nowa marka stworzona z połączenia pasji, doświadczenia i profesjonalizmu. Na jej ofertę, którą będzie się systematycznie poszerzać, składają się energooszczędne oprawy oświetleniowe LED zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Inwestycja we własną markę pozwala nam oferować doskonałą jakość w konkurencyjnej cenie. 

Obecnie w ofercie LANGE LIGHT znajduje się pięć funkcjonalnych opraw oświetleniowych wysokiej jakości: 

  • STARLIGHT – OPRAWA WEWNĘTRZNA LED ZE ŚWIATŁEM BAZOWYM ORAZ CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU
  • QUADLIGHT – OPRAWA WEWNĘTRZNA LED ZE ŚWIATŁEM BAZOWYM ORAZ CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU
  • SUNLIGHT – OPRAWA WEWNĘTRZNA LED ZE ŚWIATŁEM BAZOWYM ORAZ CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU
  • OFFICELIGHT – PANEL SUFITOWY LED
  • TWILIGHT – OPRAWA ZEWNĘTRZNA LED Z CZUJNIKIEM ZMIERZCHU

 

Co wyróżnia markę LANGE LIGHT? 

Prosty i szybki montaż.
Wszystkie parametry, takie jak: czujnik ruchu, czujnik zmierzchu, światło bazowe i czas wyłączania lamp ustawimy w intuicyjny sposób, a przemyślana konstrukcja opraw świetlnych LANGE LIGHT ułatwia instalację. Uniwersalny kolor opraw oświetleniowych LANGE LIGHT w połączeniu z ich klasycznym designem sprawią, że doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu. Długi okres gwarancji jest najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości.

Oszczędna eksploatacja.
Technologia LED w połączeniu z klasą energetyczną  A++ znacząco wpływa na obniżenie kosztów zużycia energii. Według najnowszych badań, technologia LED jest najbardziej efektywnym finansowo źródłem światła, ponieważ niewielka dioda LED świeci z mocą odpowiadającą bardzo silnym żarówkom starego typu. Znaczące oszczędności można zaobserwować już w obrębie niewielkiego gospodarstwa domowego. Jeśli chodzi natomiast o oświetlenie w przestrzeniach użyteczności publicznej: dużych budynkach wielorodzinnych i biurach – skala oszczędności jest naprawdę ogromna. Kolejnym istotnym aspektem zwiększającym wydajność opraw jest możliwość ustawienia wszystkich parametrów takich jak – czujnik ruchu, czujnik zmierzchu, światło bazowe i czas wyłączania lamp. Pozwala nam to dopasować działanie opraw do naszych indywidualnych potrzeb i tym samym zmniejszyć pobór energii. To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla naszego portfela, ale i dla środowiska. Poza tym bardzo korzystny stosunek jakości oświetlenia LANGE LIGHT do jego ceny zapewnia najwyższy stopień zwrotu z inwestycji. 

Funkcjonalność i bezpieczeństwo. 
Funkcjonalne oświetlenie LANGE LIGHT dba o bezpieczeństwo, którego oczekują domownicy, mieszkańcy budynków wielorodzinnych czy pracownicy biura. Właściwie oświetlona klatka schodowa, jasny korytarz czy perfekcyjnie doświetlone stanowisko pracy w biurze przekłada się na pewność poruszania się oraz ograniczenie ryzyka wystąpienia wypadków. Czujniki wysokiej częstotliwości w oświetleniu LANGE LIGHT wyczuwają już ruch np. otwieranych drzwi, co gwarantuje, że wejdziemy do oświetlonego, a nie ciemnego pomieszczenia. To daje poczucie bezpieczeństwa i komfort, które użytkownicy będą doceniać latami.


Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: www.langelight.pl oraz na fanpage’u / Lange Light