Steinel Dialog Days 2020 - podsumowanie

Pandemia koronawirusa zaskoczyła wszystkich. Cały świat nagle stanął w miejscu. Izolacja, brak spotkań, imprez masowych… Targi Light + Building 2020, największe, prestiżowe targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów, również zostały odwołane. Razem z firmą Steinel postanowiliśmy działać w sposób nieszablonowy, by nadal móc informować świat o naszych innowacyjnych działaniach.

W ten sposób narodziła się idea zorganizowania nowatorskich targów online – DIALOG DAYS 2020. W ciągu 5 dni (od 7 do 11 września), rejestrując się na stronie: www.dialogdays.com., można było wziąć udział łącznie w 200 wydarzeniach – internetowych seminariach oraz warsztatach online. A co najlepsze: każdy uczestnik miał absolutnie wolną rękę w dostosowywaniu programu pokazów online do swoich osobistych potrzeb. Tak, jak pozwala na to czas. To nowatorskie rozwiązanie spotkało się z dużą aprobatą wszystkich użytkowników, którzy mogli zapoznać się z atrakcyjną ofertą, nowoczesnymi technologiami i, co jest bardzo istotne, mieli możliwość zadawania pytań na interesujące ich zagadnienia. Pozytywne komentarze, duża aktywność i spore zainteresowanie wydarzeniem spowodowały, że planowana jest już kolejna edycja na wiosnę 2021 roku. Ta nowatorska metoda informowania naszych odbiorców o innowacjach i nowościach firmy Steinel na stałe wejdzie już do kanonu „internetowych spotkań”.

Warto również nadmienić, że firma Lange Łukaszuk została doceniona przez firmę Steinel nagrodą za najlepszą organizację tego wydarzenia wśród partnerów!

W ciągu 5 dniu przeprowadziliśmy:

- 34 webinary,

- 6 warsztatów

- ponad 350 zarejestrowanych uczestników zyskało cenną wiedzę i praktyczne wskazówki na temat najnowszych rozwiązań ze świata czujników ruchu i automatycznego oświetlenia.

Dziękujemy za to, że byliście z nami i do zobaczenia na wiosnę 2020 roku!