Rema Days znów gorące

Za nami kolejna edycja międzynarodowych targów Rema Days. Jak zwykle było gorąco! Także z powodu opalarek Steinel. Na targach zaprezentowaliśmy produkty z naszej oferty.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Rema Days Warsawto jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Event organizowany jest od 2005 r. i stale się rozwija, rokrocznie przyciągając coraz więcej wystawców i zwiedzających. Nie inaczej było i w tym roku.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy produkty marki Steinel i Wolfcraft oraz pokazaliśmy ich praktyczne zastosowania. – Rema Days to targi reklamowe, dlatego prezentowaliśmy produkty przeznaczone dla tej branży np. do klejenia plandek i banerów – relacjonuje Radosław Koźba, manager marki Steinel w naszej firmie. – Głównym produktem są opalarki, które pojawiły się nie tylko na naszym, ale także na większości stoisk z profesjonalnymi foliami do oklejania samochodów. Wszechobecność opalarek na targach tylko potwierdza zaufanie specjalistów do ich wysokiej jakości i renomy marki Steinel.