Polecany produkt: wiertarko-wkrętarka udarowa

Potrzebujesz większej mocy przy wkręcaniu? Zapewnia ją bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka udarowa renomowanej marki Scheppach. Wybraliśmy sprzęt, który przyda się na każdej budowie i w wielu domach.

Sezon budowlany i remontowy ruszył pełną parą. Niektórzy będą potrzebowali większej mocy i solidnego pomocnika. Wybraliśmy sprzęt, który przyda się na każdej budowie i w wielu domach: bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka udarowa Scheppach BCCD70-20ProS 20V 60 Nm.

Do wymagających zadań w warsztacie lub na budowie zwykła wiertarko-wkrętarka czasami nie wystarcza. Udar jest niezwykle przydatny – rekomenduje Jacek Sztorc, manager marki Scheppach w Lange Łukaszuk. Większa moc umożliwia wiercenie i wkręcanie nie tylko w drewnie i metalu, ale także w twardszych materiałach takich jak beton i cegła. Silnik bezszczotkowy ma wyższą moc niż tradycyjny oraz niższe zużycie energii.

Za pomocą tego urządzenia wykonamy wiele różnych prac: wywiercimy otwory w ścianie i betonie, błyskawicznie skręcimy meble, dokręcimy lub poodkręcamy śruby. Przyda się także w pracach remontowo-budowlanych: pomoże przy stelażach pod ścianki działowe, więźbach dachowych, płytach OSB na poddaszu i elektryce. Wielofunkcyjne wiertarko-wkrętarki to sprzęt uniwersalny, praktyczny i skuteczny. Z tego powodu cieszy się powodzeniem u profesjonalnych ekip budowlanych, remontowych i majsterkowiczów.

Zakres zastosowań Scheppach BCCD70-20ProS zwiększają nie tylko funkcje, lecz także wyposażenie np. diody LED optymalnie doświetlające obszar roboczy.

Parametry techniczne

  • Napięcie i pojemność akumulatora: 20 V / 2,0-5,0 Ah
  • Prędkość obrotów bez obciążenia: I/II: 0–1800 obr. / min.
  • Udar (uderzeń / min): 28800
  • Maksymalny moment obrotowy:  60 Nm
  • Ustawienie momentu obrotowego: 20 + 1 + 1 + 1
  • Uchwyt wiertarski: 2 - 13 mm
  • Waga: 1,35 kg