NOWOŚĆ! Wielofunkcyjny stół maszynowy MASTER Cut 2600 WOLFCRAFT

Poznaj naszą nowość: wielofunkcyjny stół maszynowy MASTER cut 2600 WOLFCRAFT! Jak działa? Jak go zmontować? Jakie ma funkcje?

MASTER cut 2600 jest idealny dla wszystkich czynności związanych z pracami wykończeniowymi. Dzięki tylko jednemu produktowi jesteś niezawodnie i skutecznie przygotowany na niezliczone wyzwania w domu!

Jeden stół, aż 6 funkcji! 

Wielofunkcyjny stół maszynowy MASTER cut 2600 łączy w sobie aż 6 funkcji w jednym produkcie. Dzięki temu MASTER cut 2600 jest idealny dla wszystkich czynności związanych z pracami wykończeniowymi. Stół może być stosowany jako:
- platforma robocza
- pilarka stołowa,
- stół dla wyrzynarek,
- stół do pił ukośnych,
- stół warsztatowy i – z opcjonalnym osprzętem:
- jako stół frezarski i stół dla ręcznej pilarki tarczowej.

Czym wyróżnia się wśród innych stołów maszynowych?

Dzięki dostępnemu oddzielnie i wyjmowanemu klinowi rozszczepiającemu jest to jeden z niewielu stołów maszynowych, w którym możemy również stosować ręczne pilarki tarczowe niewyposażone w kliny rozszczepiające. Płyta maszynowa jest wyposażona w blokadę bezpieczeństwa, umożliwiającą pewne mocowanie płyty i elektronarzędzia. Dodatkowo pozwala ona na regulację wysokości, zapewniając płynne przejście do płyty roboczej również w przypadku ciężkich urządzeń. Warto również podkreślić, że stół MASTER CUT firmy WOLFCRAFT to stół mobilny, który umożliwi Ci sprawną pracę w każdym miejscu. Prosty montaż oraz praktyczny system szybkiego składania sprawia, że zaledwie w parę chwil z łatwością go przeniesiesz i rozłożysz tam, gdzie tylko chcesz. Od teraz nic już nie musi Cię ograniczać! Stół jest wyposażony w nóżki oszczędzające miejsce przechowywania, więc pytanie, gdzie go przetrzymywać, nie będzie zaprzątać Ci głowy. 

Jakie narzędzia są z nim kompatybilne?

MASTER cut 2600 jest kompatybilny z wieloma dostępnymi na rynku narzędziami, niezależnie od producenta, dlatego nie musisz się absolutnie ograniczać w wyborze dodatkowego wyposażenia.

Bezpieczny w użytkowaniu

Kwestia bezpieczeństwa jest dla nas wartością nadrzędną i w tym aspekcie WOLFCRAFT działa na najwyższym poziomie. Płyta maszynowa stołu MASTER cut 2600 jest wyposażona w blokadę bezpieczeństwa, umożliwiającą pewne mocowanie płyty i elektronarzędzia. Dodatkowo pozwala na regulację wysokości, zapewniając płynne przejście do płyty roboczej również w przypadku ciężkich urządzeń. Wyłącznik bezpieczeństwa znajduje się z boku stołu, dzięki czemu można szybko i bezpiecznie włączyć i wyłączyć elektronarzędzie. Dopuszczalne obciążenie stołu aż do 120 kg umożliwia bezpieczne utrzymanie nawet masywnych płyt drewnianych. Niwelacja wysokości i wysoka stabilność zapewnią Ci bezpieczną i profesjonalną pracę.

Profesjonalna i precyzyjna praca

Przy zastosowaniu jako pilarka stołowa prowadnica wzdłużna umożliwia cięcie równoległe z prowadzeniem o szerokości do 625 mm. Stół umożliwia wygodne cięcia seryjne pod kątem do +/- 60°. Stół wyposażony jest w cztery bloki zaciskowe, dzięki którym do profilu stołu można pewnie mocować obrabiane elementy za pomocą ścisków. Dostarczony w komplecie klucz imbusowy umożliwia przesuwanie bloków mocujących w celu dopasowania ich do obrabianego materiału. Dodatkowo bloki pełnią funkcję nóżek służących do ustawiania złożonego stołu w pozycji wolnostojącej, dzięki czemu stół po złożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca. Wystarczy jeden produkt, aby znacznie usprawnić wykonanie licznych projektów zarówno w domu, jak i w obejściu. Warto również zwrócić uwagę na równą powierzchnię gwarantującą precyzyjne rezultaty.

Dowiedz się więcej o wszystkich funkcjach stołu!  

Funkcja - pilarka tarczowa
- idealna do mniejszych elementów, które można przesuwać w poprzek stołu
- cięcia równoległe do szerokości cięcia 625 mm
- cięcia ukośne od 0 do +/- 60 ° z specjalnym ogranicznikiem kątowym
- specjalna prowadnica poprzeczna wyposażona w sprężynowe elementy kompensacyjne i ślizgowe
- kompatybilny rozmiar narzędzia: ręczne pilarki tarczowe o głębokości cięcia maks. 70 mm, średnica tarczy max. 200 mm, płyta podstawy o max. 240 x 360 mm i odległość od ostrza do końca obudowy silnika max. 225 mm.
- ze zdejmowanym klinem rozszczepiającym (dostępnym osobno), stół jest również kompatybilny z maszynami, które nie posiadają klina,. Nie można stosować pił wgłębnych oraz narzędzi akumulatorowych.

Funkcja - stół wyrzynarki
- proste prowadzenie brzeszczotu dzięki zabezpieczeniu wyrzynarki w stole
- idealne do cięć krzywoliniowych na elementach o nieregularnych kształtach
- łatwe, ręczne manewrowanie materiałem
- wyrzynarki z podstawą max. 90 x 200 mm
- zawiera elementy montażowe do wyrzynarek.
- narzędzia akumulatorowe nie mogą być używane

Funkcja – przenośny stół roboczy
- duży blat roboczy (wymiary: 1035 x 695 mm) z MDF o grubości 22 mm oferuje wiele możliwości mocowania
- 2 duże i 2 małe bloki zaciskowe do stabilnego mocowania przedmiotów obrabianych do profilu stołu za pomocą ścisków; umożliwiają one również wolnostojące przechowywanie złożonego stołu
- wygodna wysokość robocza stołu wynosząca 863 mm
- składane nogi dla ergonomicznej pracy
- wszechstronne zastosowanie oraz oszczędność miejsca przy przechowywaniu
- stabilna podstawa ze stali i aluminium o nośności do 120 kg, stopka z regulacją wysokości

Funkcja - stołu do piły ukośnej
- kompatybilny z większością dostępnych na rynku pił ukośnych dzięki wielofunkcyjnemu układowi otworów w płycie stołu.
- zawiera elementy montażowe do pił ukośnych


Funkcja - stołu do frezarki
- opcjonalne wyposażenie dodatkowe: prowadnica równoległa (nr art. 6901000) zamienia MASTER cut 2600 w pełnowartościowy stół frezarski
- kompatybilny rozmiar narzędzia: frezarki z max. 230 V / maks. 1800 W, płyta podstawowa o średnicy max. 180 mm, wysokość płyty podstawy maks. 40 mm i średnica frezu maks. 27 mm
- ostrzeżenie: użycie stołu frezarskiego jest dozwolone tylko w połączeniu z prowadnicą do frezowania równoległego (nr art. 6901000)!
- nie można używać narzędzi akumulatorowych

Funkcja - jako stół do pilarek tarczowych z szyną prowadzącą
- wyposażenie dodatkowe: szyna prowadząca FKS 145 (nr art. 6913000) umożliwia cięcie dużych elementów na stole. W celu przymocowania szyny prowadzącej FKS 145 do MASTER cut 2600, zalecamy użycie zestawu zacisków śrubowych (nr art. 6897000)


Link do produktu:https://tiny.pl/rzhs6


Zobacz nasze filmy, by jeszcze lepiej zapoznać się z produktem:

Jak działa Wielofunkcyjny stół maszynowy MASTER cut 2600 WOLFCRAFT?
https://www.youtube.com/watch?v=rO77wbHh9XU

Jak wykonać montaż wielofunkcyjnego stółu maszynowego MASTER cut 2600 WOLFCRAFT?
https://www.youtube.com/watch?v=W9fJpK9YHX4