Nowe wersje sufitowych paneli LED OFFICELIGHT w ofercie LANGE LIGHT!

Sufitowy panel led OFFICELIGHT zdążył podbić już Wasze serca. Dzięki swoim doskonałym parametrom i uniwersalnemu designowi doskonale sprawdza się w Waszych inwestycjach. Teraz jest dostępny aż w 3 wersjach!

Sufitowy panel led OFFICELIGHT doskonale sprawdza się jako oświetlenie przestrzeni biurowych, sal konferencyjnych, sal wykładowych, magazynów, a także części wspólnych budynków użyteczności publicznej: korytarzy i ciągów komunikacyjnych.

✔️Współczynnik UGR (tzw. współczynnik olśnienia) wynosi mniej niż 19. Oznacza to, że ta lampa sufitowa LED jest dobrze przystosowana do wykorzystania w biurach, nie oślepia i sprzyja komfortowi pracy

✔️Opcja montażu podtynkowego, jak i natynkowego daje bardzo duże możliwości zastosowań tego modelu

✔️Perfekcyjnie przylega do sufitu, a jego wymiary – 595 x 595 x 30 mm – są idealne do zastosowania w sufitach typu Armstrong

✔️Właściwe rozmieszczenie źródeł światła, zgodne z technologią homogeneous light, zapewnia jednorodne świecenie oprawy i równomierny rozsył światła w pomieszczeniu

✔️Ma aż 5 lat gwarancji!


Sufitowy panel led OFFICELIGHT  jest teraz dostępny aż w 3 WERSJACH:
 

1. https://tiny.pl/r8lzf
 

WERSJA 40 W idealnie dostosowana dla większych przestrzeni, ze stopniem ochrony:  IP44, klasa II (od strony klosza wilgoć nie wniknie w ten produkt).
 

2. https://tiny.pl/r8lz3
 

WERSJA 30 W idealnie dostosowana dla mniejszych przestrzeni, ze stopniem ochrony:  IP44, klasa II (od strony klosza wilgoć nie wniknie w ten produkt).

3.  https://tiny.pl/r8lbc
 

WERSJA z inteligentnym systemem sterowania DALI.


Co daje nam wersja DALI?

☑ ogranicza zużycie energii i tym samym koszty eksploatacji budynku

☑ pozwala automatycznie dopasować parametry oświetleniowe do preferencji użytkownika

☑ poprawia komfort pracy


Wersja DALI w połączeniu z czujnikiem ruchu i zmierzchu STEINEL, umożliwia dopasowanie natężenia światła do panujących warunków, np. rano, kiedy ilość naturalnego światła w biurze jest mniejsza,  wówczas panele świecą intensywniej, zapewniając maksymalny komfort pracy. W trakcie dnia, wraz ze zwiększającą się ilością naturalnego światła wpadającego przez okno, natężenie światła w panelach za sprawą funkcji DALI i czujnika automatycznie, samodzielnie się zmniejsza, ograniczając tym samym pobór energii! Możesz w końcu zapomnieć o istnieniu włącznika i zapalaniu światła – system inteligentnego sterowania światłem DALI zrobi to za Ciebie! A Ty dodatkowo zaoszczędzisz na energii elektrycznej!

Sufitowy panel LED OFFICELIGHT w wersji DALI możemy połączyć do układu sterowania centralnego i np. wykorzystać wspomniany powyżej czujnik STEINEL w wersji IR Quattro HD DALI 2 APC – czujnik, który wykryje nasz ruch, wykryje naszą obecność w pomieszczeniu i dopasuje natężenie światła sztucznego do naszych preferencji oraz do warunków panujących w naszym biurze.

Który model sufitowego panelu led OFFICELIGHT najbardziej Ci odpowiada?

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z Tomaszem Milczarkiem, dyrektorem ds. Inwestycji w firmie LŁ. Odpowie On na Twoje wszystkie wątpliwości i pomoże dobrać oprawy oświetleniowe dla Twojej inwestycji tak, by mogły służyć Ci bezawaryjnie przez długie lata.

TEL: 661 921 472  
MAIL: t.milczarek@langelukaszuk.pl

Zapraszamy również na:

  •  naszą stronę internetową: www.langelight.pl
  •  na FANPAGE’A na FB: @lange_light
  •  na FANPAGE’A na INSTAGRAMIE: @lange_light