Nowe filmy na kanale YouTube LANGELUKASZUK

W każdy wtorek i piątek o godzinie 19.00 zaprezentujemy Wam premierę nowego filmu na kanale YouTube LANGELUKASZUK! Dlaczego warto nas oglądać?

W każdy wtorek i piątek o godzinie 19.00 zaprezentujemy Wam premierę nowego filmu na kanale YouTube LANGELUKASZUK! 

Specjalnie dla Was staramy się przygotować ciekawe materiały video jak najlepszej jakości. Jesteśmy przekonaniami, że takie działania przyniosą Wam wiele korzyści. Dlaczego warto nas oglądać?

 

  • Będziecie na bieżąco ze wszystkimi nowinkami ze świata narzędzi, oświetlenia i elektronarzędzi ogrodowych. 
  • Obejrzycie prezentacje naszych produktów. Zobaczycie też unboxingi, filmy poradnikowe… Zademonstrujemy Wam, jak działają nasze narzędzia, jak je zastosować, o czym pamiętać podczas ich użytkowania, itp. Filmy o naszych narzędziach możecie obejrzeć na swoich zasadach: kiedy Wam pasuje, jak Wam pasuje i gdzie Wam pasuje!    
  • Będziecie mieli możliwość bliżej zapoznać się z naszymi nowościami. Specjalnie dla Was nagrywamy UNBOXINGI nowych produktów: rozpakowujemy je na Waszych oczach, omawiamy ich funkcjonalność, demonstrujemy ich użytkowanie, omawiamy różnice pomiędzy poszczególnymi modelami. To naprawdę cenna wiedza, która z pewnością ułatwi Wam podjęcie decyzji o zakupie.
  • W komentarzach możecie zadawać pytania dotyczące interesujących Was produktów
  • Jesteście naszymi Partnerami? Udostępniajcie nasze filmy w swoich social mediach. To nie tylko zwiększy Wasze zasięgi, ale przede wszystkim umożliwi Klientom zapoznanie się z produktami, co z pewnością przełoży się na sprzedaż. Ponadto dzięki filmom z pewnością będą mieli mniej wątpliwości i mniej pytań.  

Nie zapomnijcie subskrybować naszego kanału - wtedy automatycznie dostaniecie powiadomienie o nowych filmach pojawiających się na naszych kanale.

Dokładamy wszelkich starań, abyście mogli jak najlepiej i w jak najbardziej przystępny sposób zapoznać się z naszą ofertą. Odwiedzajcie nasz kanał w każdy wtorek i piątek o 19.00, by zapoznać się z premierą nowego filmu.

Zapraszamy na nasz kanał: https://www.youtube.com/user/langelukaszuk