NOWA MARKA W PORTFOLIO LŁ

Do portfolio marek LŁ dołącza kolejna profesjonalna marka – EIBENSTOCK - połączenie niemieckiej precyzji, nowoczesnej technologii i komponentów najwyższej jakości.

Każdy, kto miał okazję z nami współpracować, wie, że reprezentujemy w Polsce marki o światowej renomie. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiarygodności jesteśmy dziś wyłącznym przedstawicielem kilkudziesięciu wiodących na świecie marek. Od 30 lat stale rozszerzamy swoją ofertę w różnych kategoriach produktowych. Jesteśmy dobrze zorientowani w branżowych trendach i otwarci na nowości. Przykładamy szczególną wagę do efektywnych technologii i innowacji. W ten sposób unowocześniamy polski rynek i konsekwentnie wzmacniamy swoją pozycję. Wiodącą cechą naszych produktów jest wysoka jakość. Dlatego właśnie postanowiliśmy wzbogacić nasze portfolio o niektóre produkty profesjonalnej marki EIBENSTOCK. 

Firma Eibenstock od ponad 100 lat dostarcza profesjonalne rozwiązania zarówno w zakresie elektronarzędzi dla branży budowlanej, jak i dla szeroko rozumianego przemysłu. Ta niemiecka marka dała się poznać przez dekady jako producent narzędzi o bardzo wysokiej wytrzymałości, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Ufają jej najbardziej wymagający profesjonaliści.

W ofercie Eibenstock naszą uwagę koncentrujemy na mieszarkach i akcesoriach. Wśród nich znajdziemy rozwiązania zarówno do pracy ręcznej, jak i zautomatyzowanej. Szereg innowacyjnych rozwiązań technicznych sprawia, że praca z ich udziałem jest naprawdę bezproblemowa i niebywale skuteczna. Wysoka jakość przypieczętowana w stu procentach niemiecką produkcją zapewni nam długotrwałą i komfortową pracę mieszarkami Eibenstock.

Mieszarki EIBENSTOCK są po prostu niezawodne, dobrze wykonane, trwałe i łatwe w użyciu. Mają bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie i posiadają proste mocowanie mieszadeł za pomocą gwintu M14. Ergonomiczna budowa pozwala na pewne, wygodne i bezpieczne trzymanie mieszarki w czasie pracy.

Renomowana, niemiecka marka EIBENSTOCK słynie z doskonałej jakości popartej uznaniem fachowców. Wieloletnie doświadczenie, niemiecka precyzja i sprawdzone komponenty wysokiej jakości sprawiają, że mieszarki EIBENSTOCK nie mającą sobie równych na rynku.

EIBENSTOCK. PROFESJONALIŚCI NA BUDOWIE I W PRZEMYŚLE.
 


ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE

NARZĘDZIA, ELEKTRONARZĘDZIA

MIKRONARZĘDZIA PROXXON

SUSZARKI DO RĄK I WŁOSÓW

OŚWIETLENIE

ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

CZUJNIKI RUCHU

CZUJNIKI OBECNOŚCI

KOSIARKI

PILARKI

NOŻYCE

PODKASZARKI