Opalarki Steinel na mistrzostwach Rema Days

Mistrzostwa Polski są nieodłącznym elementem targów Rema Days. Uczestnicy wykorzystali profesjonalne opalarki Steinel. Tegoroczna edycja targów Rema Days przechodzi do historii.

21 tysięcy odwiedzających z 52 krajów. Tegoroczna edycja targów Rema Days przechodzi do historii. Byliśmy tam z produktami Steinel, które wzięły udział w mistrzostwach świata w car wrappingu.

Międzynarodowe Targi Rema Days odbyły się w Warszawie już po raz 16. Tym razem przez 3 dni imprezę odwiedziło około 21 000 osób z 52 krajów. Tegoroczną edycję można uznać za wielki sukces. – Prezentowane produkty najlepszych marek, obecność ekspertów z branży oraz niesamowicie ciekawe wydarzenia towarzyszące potwierdzają, że Rema Days w Warszawie to wydarzenie, którego nie można przegapić – podsumowuje Radosław Koźba, manager marki Steinel w naszej firmie.

Jednym na najbardziej spektakularnych wydarzeń towarzyszących były 10. Mistrzostwa Polski w Car Wrappingu, które zawsze budzą wielkie emocje i przyciągają tłumy zwiedzających. Nie inaczej było w tym roku. Co więcej, w mistrzostwach brały udział opalarki Steinel. – Uczestnicy zawodów wykorzystywali profesjonalne opalarki do oklejania samochodów. Opalarki były także nagrodami w konkursie – mówi Radosław Koźba. – Ich wszechobecność na targach tylko potwierdza zaufanie specjalistów do ich wysokiej jakości i renomy marki Steinel.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy nie tylko opalarki, ale także inne produkty i akcesoria marki Steinel przeznaczone dla branży reklamowej np. do łączenia plandek i banerów.

Oferta opalarek Steinel