LŁ partnerem GENIUS LOCI 2022

Salon Kultury Nauk i Biznesu Genius Loci jest przestrzenią skupiającą najcenniejsze umysły reprezentujące środowiska realnie wpływające na postęp i poprawę bytu oraz na kreowanie otoczenia, w którym przyjdzie nam spędzić resztę życia. LŁ po raz trzeci miało zaszczyt być partnerem tego wydarzenia!

8-10 czerwca 2022 roku w Zamku na Skale w Trzebieszowicach odbyła się IV Edycja Salonu Genius Loci AD 2022 r. To jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych na Dolnym Śląsku i jesteśmy dumni z faktu, że nasza firma była oficjalnym Partnerem IV Edycji Salonu Genius Loci.

Nasz niezawodny Tomasz Milczarek, Dyrektor Działu Inwestycyjnego, wygłosił zgromadzonej widowni wykład o tym, jak produkty Steinel mogą pomóc nam budować lepszą przyszłość. Dzięki inteligentnym czujnikom możemy zaprojektować przestrzenie publiczne w taki sposób, by pomagały nam zaoszczędzić energię oraz stworzyć bezpieczne i komfortowe miejsce do pracy i życia, a dzięki oferowanym oprawom ze zintegrowanymi czujnikami ruchu i zmierzchu oraz komunikacją po Bluetooth minimalizujemy nasz ślad węglowy, przyczyniając się do ochrony środowiska.

Celem corocznych spotkań jest możliwość prezentacji najciekawszych dokonań z zakresu: 

  • nauki (ze szczególnych uwzględnieniem nowych technologii), 
  • techniki (ze szczególnym uwzględnieniem prac badawczo-rozwojowych oraz wynalazczości), 
  • kultury (ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć w zakresie wzornictwa przemysłowego, architektury i wysokiej klasy wyrobów z obszaru szeroko rozumianych sztuk plastycznych), 
  • muzyki i literatury. 

NARZĘDZIA, ELEKTRONARZĘDZIA

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE

MIKRONARZĘDZIA PROXXON

SUSZARKI DO RĄK I WŁOSÓW

OŚWIETLENIE

ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

CZUJNIKI RUCHU

CZUJNIKI OBECNOŚCI

KOSIARKI

PILARKI

NOŻYCE

PODKASZARKI