LŁ na EuroSkills 2023

Zobaczcie relację z EuroSkills - największego w Europie wydarzenia związanego z kształceniem zawodowym i doskonaleniem umiejętności!

Lange Łukaszuk jest zawsze tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne! Dlatego nie mogło nas zabraknąć na EuroSkills 2023 - największym w Europie wydarzeniu związanym z kształceniem zawodowym i doskonaleniem umiejętności!
Byliśmy tam razem z marką Stabila! 

Odbywający się co dwa lata i organizowany przez WorldSkills Europe wraz z 32 krajami członkowskimi, EuroSkills gromadzi setki młodych profesjonalistów z krajów całej Europy, którzy rywalizują o szansę zostania najlepszym w Europie w wybranej przez siebie umiejętności.

EuroSkills Gdańsk 2023 to 600 wykwalifikowanych młodych profesjonalistów w wieku poniżej 25 lat z 32 krajów, którzy biorą udział w konkursach i pokazach w 43 różnych umiejętnościach i zawodach. To również 100 000 gości z całej Polski i zagranicy. A wśród nich oczywiście my! 

Odwiedzający obserwowali zawodników w akcji, a także próbowali umiejętności związanych z zawodem podczas licznych pokazów „Try-a-Skill”. Dziesiątki tysięcy młodych ludzi w wieku szkolnym, którzy odwiedzili targi, byli zachęcani do przekształcenia swoich pasji w zawód.

EuroSkills Gdańsk 2023 został zorganizowany w partnerstwie przez Polską Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE), WorldSkills Polska, WorldSkills Europe, Miasto Gdańsk i AMBEREXPO Gdańsk.


NARZĘDZIA, ELEKTRONARZĘDZIA

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE

MIKRONARZĘDZIA PROXXON

SUSZARKI DO RĄK I WŁOSÓW

OŚWIETLENIE

ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

CZUJNIKI RUCHU

CZUJNIKI OBECNOŚCI

KOSIARKI

PILARKI

NOŻYCE

PODKASZARKI