Braliśmy udział w Virtus Studio we Wrocławiu

Najnowsze trendy, inteligentne systemy oświetleniowe, stylowe rozwiązania – za nami wrocławskie warsztaty Virtus dla designerów i projektantów.

Takie wydarzenia związane z architekturą i projektowaniem zawsze budzą nasze emocje i nigdy nie możemy ich ominąć. We Wrocławiu, w przepięknym nowym hotelu The Bridge na Ostrowie Tumskim, miało miejsce szkolenie Virtus Studio, w którym uczestniczyliśmy.

Co pokazaliśmy designerom  i architektom obecnym na wydarzeniu? Przede wszystkim stylowe i funkcjonalne oświetlenie do domu i ogrodu marki Paulmann. Zaprezentowaliśmy nowości takie jak lampy ścienne, taśmy MaxLED Flow oraz kolekcję opraw z wbudowanymi szklanymi doniczkami na rośliny np. Fanja. Produktami, które bardzo mocno przypadły do gustu ekspertom z branży, były oprawy marmurowe wiszące i stojące.

- Konferencje, warsztaty i spotkania Virtus to doskonała okazja do przyjrzenia się najnowszym rozwiązaniom oraz do wymiany doświadczeń – przyznaje Urszula Len, manager marki Paulmann w Lange Łukaszuk. – To także doskonała okazja do prezentacji najnowszych trendów w oświetleniu, z której skorzystaliśmy – dodaje.