AKTUALNOŚCI

Poznaj nasze oświetlenie. Zapraszamy na "Czerwcówkę z Elmax"

Już w piątek, 14 czerwca, odbędzie się coroczny Dzień Otwarty "Czerwcówka z Elmax". Jesteśmy partnerem tego wydarzenia i zaprezentujemy nasze produkty.


czytaj więcej


Szkolenie w Janowie Podlaskim – zawsze na bieżąco

Miejsce spotkania: piękne, wiedza: przyswojona, uczestnicy: zadowoleni. Aż 50 Klientów z 3 regionów, w których działa Lange Łukaszuk, zjechało po wiedzę do pensjonatu Uroczysko Zaborek. Żadne z zadanych tu pytań nie pozostało bez odpowiedzi.


czytaj więcej


Jak produkuje Wolfcraft? Sprawdziliśmy to dokładnie na miejscu

To był niezwykły i ważny wyjazd – razem z grupą naszych Klientów odwiedziliśmy siedzibę firmy Wolfcraft w niemieckim Kempenich. Po zapoznaniu się z nowymi produktami, mieliśmy okazję przekonać się na własne oczy, jak działa ten producent...


czytaj więcej


Co wspólnego mają kosiarki i narzędzia z makijażem, czyli wielki piknik firmy NDAR

Było wszystko, co nowe i ciekawe w branży narzędziowej. Były konkursy dla Klientów. Były zabawy dla dzieci. Były też porady związane z… urodą. Dla każdego było coś ciekawego i miłego. Taki był doroczny piknik firmy naszego Megapartnera przy ulicy...


czytaj więcej


4 powody, by sięgnąć po narzędzia Stabila

Precyzyjnie zmierzą odległości, wyznaczą pion i poziom, pomogą obliczyć powierzchnię – produkty tej renomowanej, niemieckiej sprawdzają się we wszelkich pracach remontowych i montażowych.


czytaj więcej


Narzędzia, które ułatwiają trzymanie poziomu (i pionu…)

Precyzyjnie zmierzą odległości, wyznaczą pion i poziom, pomogą obliczyć powierzchnię – produkty Stabila sprawdzają się we wszelkich pracach remontowych i montażowych. Teraz można je kupić w promocyjnych cenach.


czytaj więcej


Produkt polecany: Nowoczesne urządzenia do ogrodu

Zajmowanie się ogrodem powinno być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Żeby właśnie takie emocje towarzyszyły nam w zajmowaniu się otoczeniem domu, dobrze jest zaopatrzyć się w solidne narzędzia, które nam w tym pomogą.


czytaj więcej


Okiem eksperta: dlaczego lepiej wybierać narzędzia akumulatorowe?

Zapewniają mobilność i swobodę posługiwania się, a przy tym są wydajne – m.in. z tych powodów coraz chętniej sięgamy po urządzenia zasilane energią z akumulatorów.


czytaj więcej


Smart Home to same korzyści

Marzy Wam się oświetlenie zapewniające jednocześnie komfort życia, bezpieczeństwo w domu i na posesji oraz ograniczenie rachunków za prąd? Spełnijcie te marzenia – odpowiednie rozwiązania są na wyciągnięcie ręki.


czytaj więcej


Lampy trzeba starannie dopasować do wystroju mieszkania

Skandynawski, nowoczesny czy miejska dżungla – jaki styl wnętrzarski jest Wam najbliższy? Bez względu na to, co komu w duszy gra, jedno pozostaje niezmienne: każdy z nich wymaga dobranie odpowiednich elementów oświetlenia. Czym się kierować? Oto...


czytaj więcej


Wspieramy sukcesy w studenckiej Formule 1 i podboju Marsa

Projektowanie bolidów wyścigowych i pojazdów kosmicznych – tym od lat z wielkim powodzeniem zajmują się dwa zespoły wrocławskich studentów. Wydatny wkład w ich sukcesu mają nowoczesne narzędzia z naszej oferty. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać...


czytaj więcej


Mamy roboty, które zadbają o Twój trawnik

Wiedzą, co skosić, kiedy i w jaki sposób – roboty koszące Kress Mission wyręczą Cię w ogrodowych obowiązkach. Jesteśmy ich wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim.


czytaj więcej


Światło, RemaDays i Gardenia za nami. Ogłaszamy pełen sukces

Tysiące gości, setki rozmów i dziesiątki powodów, by odwiedzać stoiska Lange Łukaszuk. Za nami jedne z najważniejszych imprez targowych tego roku.


czytaj więcej


Produkt polecany: Piękne, aluminiowe lampy w Twoim domu

Są proste, nieco surowe, ale ujmująco estetyczne. Przede wszystkim zaś niezwykle praktyczne i zapewniające domowemu zaciszu wiele ciepła. Nowoczesne lampy Paulmann to coś w sam raz dla tych, którym marzy się niepowtarzalny klimat.


czytaj więcej


Okiem eksperta: inteligentne światło w naszym ogrodzie

Możemy sami decydować, kiedy i jak jasno ma być na posesji. Wystarczy sięgnąć po nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, by dom i ogród wyglądały lepiej, a nam żyło się bezpieczniej i oszczędniej.


czytaj więcej


Stabila – legendarna marka już w naszej ofercie

Najwyższa jakość, największa precyzja, najdłuższe doświadczenie – niemiecka firma Stabila to potentat rynku urządzeń pomiarowych. Jesteśmy jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce.


czytaj więcej


Spotkajmy się na Targach Światło 2019

Co nowego, praktycznego i estetycznego ma do zaoferowania branża oświetleniowa? Wszystko stanie się jasne w dniach 13-15 marca na 27. Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego w Warszawie. Będziemy tam i my – odwiedźcie nas!


czytaj więcej


Twój warsztat powinien być bezpieczny

Jak zadbać o bezpieczeństwo w warsztacie? Przede wszystkim porządek. Nigdy nie trzeba się zastanawiać, gdzie leżą kombinerki, nóż, śruby czy gwoździe. Ta przewidywalność pozwala uniknąć groźnych wypadków.


czytaj więcej


Wielkie możliwości z mikronarzędziami

Warsztatowe „maleństwa” potrafią wiele. Chcesz zrobić niepowtarzalny prezent? A może naprawić coś małego i delikatnego lub precyzyjnie obrabiać materiały? Wszystko to uda się zrobić!


czytaj więcej


Zobacz nas na targach RemaDays i Gardenia

Najpierw w Nadarzynie pod Warszawą, a tydzień później w Poznaniu zaprezentujemy się na prestiżowych targach branżowych. Zajrzyjcie tam, by zobaczyć, jakie nowe, ciekawe rozwiązania mamy w ofercie.


czytaj więcej


Na co zwrócić uwagę przy zakupie nowego oświetlenia?

Dobrze dobrane lamy sprawiają, że umysł działa sprawniej, wzrok się nie psuje i lepiej rozpoznajemy kolory. Nasz ekspert podpowiada, jak dobrze dobrać oświetlenie.


czytaj więcej


Gorące promocje w środku zimy!

Niezawodne, ergonomiczne, oszczędzające czas i pieniądze. Najwyższej jakości narzędzia i maszyny kupicie w promocyjnych cenach.


czytaj więcej


Gilotyna Wolfcraft 600 to wszystko, czego potrzebujesz do ułożenia paneli

Dzięki bogatemu zestawowi wyspecjalizowanych, przeznaczonych do tego celu narzędzi Wolfcraft, każdy może zrobić ładną i trwałą podłogę. Podpowiadamy, po co sięgnąć, i jak się posłużyć tymi przyrządami.


czytaj więcej


Znajdź nas w mediach!

Jak zaoszczędzić jeszcze więcej energii? Jak dobrać oświetlenie, które zapewnia bezpieczniejsze i bardziej komfortowe życie? Czy narzędzia pomagają nam dbać o zdrowie? Jakie trendy rządziły w ostatnim roku w branży elektronarzędzi ogrodowych? O tym...


czytaj więcej


Podbijamy kosmos!

Kosmiczne pomysły studentów z Koła Naukowego Pojazdów Niekonwencjonalnych Off Road przyniosły im w ostatnim roku moc sukcesów. Marsjański superłazik Scorpio zachwycał na całym świecie, a lądownik, który pozwoli podbijać Marsa zajął 2. miejsce w...


czytaj więcej


23412