Jak samodzielnie zamontować taśmę LED do telewizora?

Taśmy ledowe są od kilku lat bardzo popularnym wyborem. Podpowiadamy krok po kroku, jak je zamontować.

Taśmy ledowe już od wielu sezonów są bardzo częstym wyborem podczas aranżacji wnętrz. To bardzo modne i popularne rozwiązanie. Za pomocą taśm ledowych można w kreatywny sposób doświetlić wnętrza szafek, półki, biurka oraz ścianę za telewizorem.

Co ciekawe - oprócz walorów estetycznych, zastosowanie taśmy ledowej ma też ogromną zaletę, jeśli chodzi o zdrowie i komfort.

Montując taśmę led na ściance TV podczas wieczornych i nocnych seansów nasze oczy nie męczą się. Dzieje się tak dlatego, że nie mamy już ogromnego jasnego ekranu i ciemnej ściany za nim. Taśma ledowa pomoże nam tą ciemną ścianę rozświetlić, dzięki czemu nie będzie tak mocnego kontrastu i dłuższe seanse nie będą tak męczyć wzroku. Dodatkowo możemy w ten sposób odmienić nasz pokój – taśmy RGB pozwalają na dostosowanie koloru i znaczącą zmianę atmosfery w naszym domu. W naszym filmie pokażemy Ci jak zamontować MaxLED 250 Comfort Sets TV marki Paulmann

Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które zaczynają swoją przygodę z taśmami ledowymi, ponieważ zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu: pilot z baterią, instrukcję obsługi, okablowanie z kontrolerem RGB, który ma też czujnik do pilota – to ważne. Następnie mamy zasilacz, niezbędne złączki typu „L”, klipsy do kabli,dwustronną taśmę do kontrolera oraz najważniejsze – ledową taśmę. Zobacz nasz montaż krok po kroku na filmie wyżej!


NARZĘDZIA, ELEKTRONARZĘDZIA

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE

MIKRONARZĘDZIA PROXXON

SUSZARKI DO RĄK I WŁOSÓW

OŚWIETLENIE

ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

CZUJNIKI RUCHU

CZUJNIKI OBECNOŚCI

KOSIARKI

PILARKI

NOŻYCE

PODKASZARKI