AKTUALNOŚCI

Steinel Dialog Days 2020 - podsumowanie

Pandemia koronawirusa zaskoczyła wszystkich. Cały świat nagle stanął w miejscu. Izolacja, brak spotkań, imprez masowych… Targi Light + Building 2020, największe, prestiżowe targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów, również...


czytaj więcej


Steinel Dialog Days 2020

Targi Light & Building 2020 odwołane, Koronawirus pokrzyżował plany wielu wystawcom. Ale my nie siedzimy z założonymi rękoma. Ponieważ firma STEINEL słynie z innowacyjności, wymyśliliśmy DIALOG DAYS 2020 ...


czytaj więcej


Nie dźwigaj! Systemy transportowe Wolfcraft.

Znajdujemy się w nowym i bardzo dynamicznie zmieniającym się otoczeniu. Jeszcze dwa miesiące temu mogliśmy wybrać się po zakup narzędzi bez żadnych ograniczeń. W chwili obecnej, z uwagi na panującą pandemię ...


czytaj więcej


Wymieniamy stare fugi silikonowe

Od ostatniego remontu upłynął już jakiś czas. Meble, podłogi i płytki z czasem jednak znacząco tracą na swojej prezencji, a wszystko to przez fugi. Kiedy zaatakuje je wilgoć, grzyb czy chemia, wtedy spoiny czernieją i psują całą estetykę...


czytaj więcej


Smart przed domem. Wybieramy inteligentne oświetlenie

Nowoczesne rozwiązania pozwalają w oszczędny i kontrolowany sposób oświetlić elewacje, podjazdy, alejki i rośliny w ogrodzie. Lampy można bezprzewodowo łączyć w grupy, tworząc strefy indywidualnych potrzeb.


czytaj więcej


#zostanwdomu i wykonaj wielkanocny stroik

Aby zrobić piękne, świąteczne ozdoby, wcale nie trzeba wielkiego talentu do majsterkowania oraz skrzynki pełnej skomplikowanych narzędzi. Wystarczy odrobina wyobraźni oraz kilka podstawowych narzędzi, takich jak: pistolet do klejenia, kombinerki,...


czytaj więcej


Polecany produkt: wiertarko-wkrętarka udarowa

Potrzebujesz większej mocy przy wkręcaniu? Zapewnia ją bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka udarowa renomowanej marki Scheppach. Wybraliśmy sprzęt, który przyda się na każdej budowie i w wielu domach.


czytaj więcej


Opalarki Steinel na mistrzostwach Rema Days

Mistrzostwa Polski są nieodłącznym elementem targów Rema Days. Uczestnicy wykorzystali profesjonalne opalarki Steinel. Tegoroczna edycja targów Rema Days przechodzi do historii.


czytaj więcej


O czym informują kody zabezpieczeń Panasonic

Kod IP kojarzy się z Internetem. Tym niemniej użytkownicy elektronarzędzi powinni odszyfrować te litery nieco inaczej niż informatycy i cybersurferzy. Urządzenia z oznaczeniem IP zostały stworzone na podstawie najnowszych technologii.


czytaj więcej


Nasze opalarki na Rema Days

Za nami kolejna edycja międzynarodowych targów Rema Days. Jak zwykle było gorąco! Także z powodu opalarek Steinel. Na targach zaprezentowaliśmy produkty z naszej oferty.


czytaj więcej


Jak nie połamać wiertła?

Wiercenie w metalu wiertłem do drewna? To nie najlepszy pomysł. Niby błahostka, a zdarza się nader często. Niezliczona liczba wierteł pękła w ten lub inny sposób. Podpowiadamy, jak ich nie łamać.


czytaj więcej


Krok po kroku: układamy podłogę z laminatu

Przy pomocy odpowiednich narzędzi, jesteśmy w stanie samodzielnie wykonać większość prac remontowych w naszych domach. O tym, jak samodzielnie położyć podłogę z laminatu, dowiesz się z naszego poradnika.


czytaj więcej


Polecany produkt: opalarka Steinel

Opalarka Steinel HL1820 - lepsza ergonomia i wyważenie. Opalarka przydaje się nie tylko przy remoncie lub przy renowacji mebli do usuwania starych powłok lakierniczych można nią nawet smarować narty na gorąco.


czytaj więcej


Rema Days znów gorące

Za nami kolejna edycja międzynarodowych targów Rema Days. Jak zwykle było gorąco! Także z powodu opalarek Steinel. Na targach zaprezentowaliśmy produkty z naszej oferty.


czytaj więcej


Zabezpiecz dom przed zalaniem

Woda sieje w domu spustoszenie. Czasami dostaje się nawet do sąsiada i tam też wyrządza szkody. Za zalanie słono się płaci. Możemy jednak uniknąć przykrych sytuacji dzięki wykrywaczowi i opalarce.


czytaj więcej


Zimowy sen akumulatorów

Akumulatory trzeba przechowywać w odpowiednich warunkach, aby nie skracała się ich żywotność i żeby nie straciły na wydajności. Jednym z najważniejszych czynników jest temperatura.


czytaj więcej


Walentynki spędzamy na Rema Days

Zbliża się kolejna edycja międzynarodowych targów Rema Days. Oczywiście bierzemy udział. Opalarki znów pójdą w ruch! Zapraszamy m.in. na warsztaty Car Wrap Design.


czytaj więcej


Egzotyczne wnętrze. Jak je stworzyć?

2020 rok wniósł do wnętrz wiele elementów odnoszących się do natury. Jednym z nich jest oświetlenie, które w stylowy sposób wprowadza do mieszkania rośliny.


czytaj więcej


Polecany produkt: strażnik porządku

Wyjątkowo cichy, mocny i lekki – taki jest odkurzacz hotelowy Starmix do pracy na sucho. Będzie stał na straży porządku tam, gdzie brudzi się często.


czytaj więcej


Ostatnia szansa na grudniowe promocje

Święta już za pasem. Wykorzystaj ostatnią szansę na kupienie wspaniałego prezentu w promocyjnej cenie. Spraw komuś lub sobie radość na święta!


czytaj więcej


Lange Łukaszuk w jazzowym klimacie

Podobnie jak elektronarzędzia, naszą pasją jest jazz. Tym razem w wydaniu nowej płyty wspomogliśmy zespół Vibraslap.


czytaj więcej


Promocje na Boże Narodzenie i Nowy Rok

Coraz bliżej święta! Czas pomyśleć o wyjątkowym prezencie. Inspiracje czekają w naszej najnowszej gazetce promocyjnej. Znajdziecie w niej supernarzędzia w supercenach. Sprawdźcie aktualną ofertę najlepszych marek.


czytaj więcej


Magia oświetlenia na święta! Najnowsza oferta

Niech tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą pełne magii i niepowtarzalnego klimatu. Włącz z nami świąteczny klimat. Z najnowszej gazetki promocyjnej dowiesz się, jak to zrobić.


czytaj więcej


Polecany produkt: zestaw pod choinkę

Grzechotka, bity, nasadki i wiele, wiele innych skarbów znajduje się w wielofunkcyjnym zestawie FELO Smart R-GO. Ten uniwersalny prezent kupicie teraz w promocyjnej cenie.


czytaj więcej


Ostatnia szansa na jesienne promocje

Chcesz kupić narzędzia i maszyny najwyżej jakości w najniższych cenach? Pośpiesz się, zanim przegapisz okazje. Nasza aktualna oferta promocyjna obowiązuje do 15 listopada.


czytaj więcej


12312