Wolfcraft

Wersja do wydrukuWersja PDF

Firma Wolfcraft jest wiodącym producentem innowacyjnych narzędzi ręcznych i uniwersalnego osprzętu zarówno dla początkujących majsterkowiczów, jak i do zastosowań profesjonalnych.

 

Katalogi

 

Nowośći 2016

 

- Układanie paneli winylowych i laminowanych

- Karton gips

- Cenny 2016

 


Katalog główny od 08.2016

Budowa tarasów drewnianych

 

 


> Budowa tarasów drewnianych

   (ukryte połączenia, najlepsza z metod!)

 

> Tarasy drewniane, metoda tradycyjna

> Zobacz jakie to proste "film"


ABC połączeń w drewnie

 
ABC połączeń w drewnie

 

Tradycja firmy Wolfcraft bierze początek w 1949 roku, kiedy Reinhard Wolf założył firmę w miejscowości Remscheid. W okresie 60 lat firma przekształciła się z niewielkich warsztatów w przedsiębiorstwo, oferta którego cieszy się uznaniem nie tylko w Europie, lecz także poza jej granicami.

Innowacyjny produkt odpowiadający potrzebom rynku i klienta oraz doskonała jakość wyrobów zdecydowały o światowym sukcesie i dynamicznym rozwoju firmy.

W chwili obecnej przedstawicielstwa oraz partnerzy firmy działają w ponad 30 krajach świata. W 2010 roku firma "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa SJ rozpoczęła dystrybucję produktów Wolfcraft na terenie Polski.

Nowoczesny park technologiczny gwarantujący przestrzeganie norm technicznych i wymogów jakości oraz własny dział badań i rozwoju produktu zapewniły produktom Wolfcraft pozycję lidera w wybranych grupach asortymentowych. Wszechstronne wsparcie marketingowe i merchandising pozwalają w pełni zaprezentować zalety produktów Wolfcraft:

  • Narzędzia Wolfcraft wyróżniają się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami chronionymi ponad 500 patentami
  • Uniwersalny osprzęt Wolfcraft dostosowany jest do prawie wszystkich rozpowszechnionych na rynku narzędzi takich marek jak: Bosch, Kress, B&D, Hitachi, Makita, Metabo, Rockwell, Skil i inne
  • Niezawodność, dopracowany design i niezwykła funkcjonalność stanowią wyróżnik marki Wolfcraft
  • Narzędzia Wolfcraft zapewniają komfort pracy i szeroki obszar zastosowań w pracach domowych, warsztatowych, hobby.

W bogatej ofercie znajduje się ponad 2500 pozycji. Oferta Wolfcraft obejmuje 29 grup towarowych: systemy transportowe, stoły warsztatowe, ściski, stojaki wiertarskie, frezowanie, połączenia kołkowe i płytkowe w drewnie, połączenia wpustowe w drewnie, pompy, mieszadła, noże, przyrządy pomiarowe, zszywacze, środki ochrony osobistej, tarcze do cięcia, szczotki, szlifowanie, polerowanie, ceramiczne kamienie szlifierskie, tarniki i zdzieraki, otwornice, brzeszczoty wyrzynarek, piły tarczowe, uchwyty wiertarskie, wiertła, bity, systemy do układania paneli, systemy do układania tarasów, systemy do gips kartonów, wyciskacze do tub.

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia