Steinel - oświetlenie

Wersja do wydrukuWersja PDF
Inwestycje - Elektro

 

W 1987 roku firma STEINEL wprowadziła na rynek pierwszą na świecie lampę z czujnikiem ruchu. Rozpoczęła się wówczas nowa era w dziedzinie komfortu, bezpieczeństwa i oszczędności energii. Firma STEINEL określa standardy w dziedzinie sterowania oświetleniem, wyprzedza innych o 20 lat doświadczenia w innowacji i precyzji.

W ciągu wielu lat aktywności rynkowej firma STEINEL opracowała i rozwinęła szeroką gamę produktów z zakresu automatycznego oświetlenia stając się niekwestionowanym liderem w swojej branży. 

Dziś STEINEL oznacza połączenie komfortu użytkowania, długiego czasu eksploatacji produktów, nowoczesnego designu oraz innowacyjnej technologii. Produkty STEINEL wyróżniają się  także wysoką estetyką wykonania oraz nowoczesnym i funkcjonalnym wzornictwem.

Filozofia produktów STEINEL brzmi: wspaniała jakość, innowacyjny rozwój produktów, wysoki stopień dywersyfikacji asortymentu. Firma zatrudnia wysokiej klasy specjalistów, inwestuje głównych badania głównych rozwój oraz wnikliwie testuje swoje produkty. Zastosowana technika czujników  ruchu daje więcej bezpieczeństwa, wyższy komfort i maksymalną oszczędność energii elektrycznej.

STEINEL w swojej ofercie posiada zarówno czujniki ruchu w technologii podczerwieni, jak i wysokiej częstotliwości oraz szeroką gamę oświetlenia automatycznego z czujnikami ruchu.  W bogatej ofercie czujników na podczerwień znajdują się czujniki naścienne, sufitowe, pod- i natynkowe oraz lampy z czujnikami ruchu na podczerwień – między innymi: lampy kinkietowe, numeryczne, udaroodporne, halogenowe, ogrodowe.  Czujniki w technologii podczerwieni mają różnorodne zastosowania zarówno wewnątrz  jak i na zewnątrz budynku. W pomieszczeniach wewnętrznych sprawdza się najlepiej technologia czujników ruchu wysokiej częstotliwości. W ofercie lamp wewnętrznych tego typu znajdują się plafony oraz lampy kinkietowe.

STEINEL współpracuje z firmą "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa od 1991 roku. Lange Lukaszuk jako wyłączny przedstawiciel firmy STEINEL w Polsce zapewnia swoim partnerom serwis, szkolenia asortymentowe oraz fachowe doradztwo z zakresu techniki oświetleniowej.

Katalogi

Inteligentne światło dla profesjonalistów.

Inteligentne światło dla profesjonalistów

 

Optymalne światło dla domu

Optymalne światło dla domu

 

Steinel DIY

Inteligentne światło dla profesjonalistów - style


 

 

Broszura - Inteligentne światło dla profesjonalistów - Steinel professional 

 

Broszura Steinel inwestycje 2014

 

Katalog profesjonalny inwestycyjny Katalog do użytku domowego

Prześlij zapytanie

Prześlij zapytanie

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia