Steinel - narzędzia

Wersja do wydrukuWersja PDF

Firma Steinel powstała oficjalnie w 1959 roku, ale jej korzenie sięgają okresu międzywojennego, kiedy to założyciel rozwijał działalność handlową na terenie Dolnego Śląska (dzisiejsza Oława i Jelenia Góra). Steinel to: 

  • produkcja zlokalizowana w 5 europejskich fabrykach,
  • obecność w ponad 90 krajach,
  • produkcja dla innych marek (udział 45%), tzw. produkty OEM,
  • certyfikowana jakość (DIN EN ISO 9001).

Przez ofertę produktów Steinel przemawia innowacyjność i szeroka gama nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Znajdziemy tu m.in. opalarki, pistolety do klejenia na gorąco, oświetlenie automatyczne (zewnętrzne i wewnętrzne), czujniki ruchu, dymu i gazu oraz różnorodne niszowe rozwiązania w dziedzinie czujników i elektroniki.

Dystrybucję opalarek i pistoletów do klejenia Steinel powierzył firmie "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w 1990 roku, od tego czasu narzędzia te stały się wiodące na polskim rynku. Pozycję lidera zyskały głównie poprzez wysoką jakość, szerokość i kompleksowość asortymentu, sprawną obsługę logistyczną i serwisową. W ofercie Steinel znajdziemy opalarki i pistolety do użytku domowego, jak i profesjonalne, do pracy ciągłej w trudnych warunkach. Firma Steinel monitoruje tendencje rynkowe i wdraża nowe innowacyjne rozwiązania technologiczne, czego dowodem są ciągłe nowości produktowe obszernie prezentowane na licznych targach międzynarodowych. W ramach obsługi posprzedażowej klienta Steinel kładzie nacisk na utrzymanie szerokiej gamy części zamiennych i akcesoriów, w tym także do wycofanych produktów. Istotnym punktem strategii firmy jest również dostępność stale aktualizowanych materiałów szkoleniowych i marketingowych. Firma "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa udziela bezwzględnej 3-letniej gwarancji na produkty Steinel.

Katalogi

Steinel FH

Steinel minikatalog 

(PDF 18,4 MB)

 

 

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia