Panasonic

Wersja do wydrukuWersja PDF

Elektronarzędzia bezprzewodowe Panasonic - nowość w ofercie LŁ 

Panasonic Electric Works Europe AG, zlokalizowane w Ottobrunn (Górna Bawaria, Niemcy), jest europejską centralą firmy Panasonic Corporation’s Industrial Devices, kompleksowego dostawcy produktów z zakresu automatyki przemysłowej, podzespołów elektronicznych i przemysłowych. Przez niemal sto lat (od założenia przedsiębiorstwa w 1918r.) Panasonic projektuje i produkuje, we współpracy z europejskimi odbiorcami, nowoczesne komponenty elektroniczne i elektrotechniczne najwyższej jakości. Ponad 300 pracowników w Holzkirchen zapewnia wsparcie technologiczne, dopasowując optymalne rozwiązania najbardziej wymagającym odbiorcom w całej Europie. Cechami charakterystycznymi Panasonic Electric Works AG są: bliska współpraca, najwyższej jakości doradztwo, wieloletnie zobowiązania wobec najbardziej wymagających klientów w Europie. Na całym Świecie korporacja Panasonic posiada 150 zakładów oraz filii wytwórczych, dając zatrudnienie niemal 300 000 osób, osiągając roczny obrót ok. 57,7 mld Euro w (2013/14).

Już ponad 35 lat Panasonic produkuje i rozwija gamę profesjonalnych elektronarzędzi bezprzewodowych, zaprojektowanych do zastosowań w przemyśle, przez profesjonalnych rzemieślników i wykonawców usług wymagających najwyższej jakości i dokładności zgodnie siedmioma zasadami sfromułowanymi w 1929 roku przez założyciela Firmy Pana Konosuke Matsushitę:

Działanie na rzecz społeczeństwa
Rzetelność i uczciwość
Współpraca i duch zespołu
Nieustający wysiłek na rzecz postępu
Skromność i uprzejmość
Adaptacja
Wdzięczność

Dzięki innowacyjnej technologii, ergonomicznym rozmiarom, spełnieniu rygorystycznych wymagań dotyczących trwałości, wytrzymałości, odporności na pył i wilgoć, produkty Panasonic zdobyły sobie wielu zadowolonych klientów na całym Świecie. Podczas projektowania i unowocześniania narzędzi producent skupia się na urządzeniach, które mogą znosić ekstremalnie trudne warunki na placach budów, w ruchu ciągłym na taśmach montażowych w przemyśle, w warunkach wysokiej wilgotności czy zapylenia (np. w kopalni, na platformach wiertniczych, montażu kanalizacji i wielu innych).

Od stycznia 2012 europejskie centrum dystrybucji zostało włączone do Panasonic Electric Works Europe AG. Latem 2015 roku LŁ sp. z o.o. rozpoczęła dystrybucję elektronarzędzi akumulatorowych Panasonic w Polsce.


Zapraszamy do zapoznania się z promocją najnowszej serii elektronarzędzi CARBON pod poniższym LINKIEM!

 

 

Film z pierwszego pokazu w Polsce

 

Pod tym LINKIEM mogą Państwo zapoznac się z warunkami rozszerzonej gwarancji serwisowej Panasonic.

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia