Novus

Wersja do wydrukuWersja PDF

Wieloletnie doświadczenie i kreatywna praca inżynierów firmy Novus doprowadziła do stworzenia doskonałych technologii w zakresie techniki biurowej i techniki zamocowań. Od 1945 roku - daty założenia firmy, poprzez ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań i doskonalenie technologii firma Novus stała się czołowym producentem w obu dziedzinach działalności. Marka Novus jest dobrze rozpoznawalna w świecie i obecna w ponad 90 krajach.

Ideą w czasie projektowania i udoskonalania produktów Novus było uzyskanie profesjonalnych, ergonomicznych i uniwersalnych produktów, których użytkowanie zapewnia wygodną i oszczędną pracę. Wszystkie narzędzia Novus powstały zgodnie z normami jakości ISO 9001, w procesie produkcyjnym Novus nie stosuje niklowanych elementów metalowych ani substancji niebezpiecznych (zgodnie z dyrektywą ROHS). Firma kładzie też nacisk na ochronę środowiska, czego dowodem jest certyfikowana jakość zgodnie z ISO 14001.

W ofercie Novus znajdziemy zszywacze ręczne, elektryczne, pneumatyczne, akumulatorowe oraz nitownice ręczne i całą gamę osprzętu (zszywki, nity).

Warto wspomnieć, że oprócz standardowej 2-letniej gwarancji na zszywacze, Novus udziela również 5-letniej gwarancji na nitownice. Spółka "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa – dystrybutor marki Novus w Polsce - świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi logistycznej i serwisowej na wysokim poziomie.

 

WYMIARY ZSZYWEK

 

 

 

 

 

 

WYKAZ ZAMIENNIKÓW ZSZYWEK

Katalogi

Novus poradnik

Novus poradnik

(PDF 3,18 MB)

(RAR 2,24 MB)

Novus ulotka ogólna

Novus ulotka ogólna

(PDF 1,21 MB)

(RAR 1,01 MB)

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia