Mesto

Wersja do wydrukuWersja PDF
Spryskiwacze Mesto

 

Mesto – opryskiwacze nr 1 na Świecie!

Z dumą przedstawiamy kolejnego producenta profesjonalnych urządzeń w ofercie LŁ.

Mesto jest producentem wysoko zaawansowanych technicznie, profesjonalnych opryskiwaczy i pianownic używanych w rolnictwie, sadownictwie, ogrodnictwie, a także w branży utrzymania czystości oraz, co dla LŁ bardzo ważne, budownictwie i przemyśle.
   Opryskiwacze są sprzętem o niewyobrażalnie szerokim spektrum zastosowań. Wszędzie, gdzie istnieje potrzeba równomiernego nałożenia płynów i mas płynnych, swoje zastosowanie znajdą profesjonalne spryskiwacze. Firmy wykonujące usługi utrzymania obiektów cenią sobie ten sprzęt przy rozprowadzaniu myjących czynników chemicznych w formie płynów i pian. Łatwo można sobie wyobrazić potrzebę zastosowania produktów Mesto przy sprzątaniu, odkażaniu, pielęgnacji powierzchni, w myjniach samochodowych, usuwaniu skutków zalań, skażeń, itp.
    Budowlańcy używają spryskiwaczy Mesto do nakładania płynów zabezpieczających na szalunki, impregnatów do drewna, wosków i płynów do konserwacji kamienia, odczynników chemicznych przy zabiegach konserwatorskich, chłodziwa przy odwiertach diamentowych i wielu innych. Przykładów stosowania w rolnictwie, ogrodach czy sadach można by przytoczyć setki, o ile nie tysiące.
Historia Firmy Mesto sięga aż 1919 r., kiedy to w miejscowości Freiburg nad rzeką Neckar w Badenii – Wirtembergii w Niemczech rozpoczęła się produkcja pierwszych spryskiwaczy i zbiorników ciśnieniowych.  Obecnie zatrudnienie w Mesto Spriztenfabrik Ernst Stockburger GmbH znajduje niemal 100 pracowników, cała produkcja jest skoncentrowana w jednym zakładzie we Freiburgu. W katalogu Mesto znajdziecie Państwo tylko produkty niemieckie, zaprojektowane, wyprodukowane i sprawdzone (każdy produkt przechodzi kontrolę jakości) przez zespół o wieloletnim doświadczeniu i przysłowiowej niemieckiej precyzji. Jest to dowodem na najwyższą jakość urządzeń, gwarancją wieloletniej, bezproblemowej i bezpiecznej eksploatacji.
   Warto także nadmienić, że Firma Mesto, pomimo, a może właśnie dzięki niemal 100-letniemu doświadczeniu jest przedsiębiorstwem bardzo innowacyjnym i pro-ekologicznym, laureatem wielu konkursów z zakresu biznesu społecznie odpowiedzialnego i przyjaznego otoczeniu. Dzięki inwestycjom w procesy produkcyjne i infrastrukturę zakładu, udało się ograniczyć emisję CO2 o ponad 50%, co potwierdzają stosowne certyfikaty.
   Wszystkie produkty marki Mesto są objęte w Polsce 2 letnią gwarancją.

 

 

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia