Benning

Wersja do wydrukuWersja PDF

Firma BENNING została założona w 1938 r. Jest to jeden z wiodących producentów sprzętu diagnostycznego w motoryzacji, w przemyśle; urządzeń utrzymujących napięcie, a od 1948 również wskaźników napięcia. W ciągu swojej prawie 70-letniej historii pokazała, że jest godna zaufania, zjednała sobie klientów, którzy znajdują w ofercie przyrządy spełniające ich oczekiwania. Szeroka gama produktów, spełniających międzynarodowe normy IEC/EN 61243-3(DIN VDE 0682-401) klasa napięcia B, zdobyła szeroką rzesze klientów na całym świecie i od kilku lat powiększa grono zwolenników również w Polsce. Dzięki swojemu doświadczeniu w dziedzinie technologii przyrządów probierczych, pomiarowych i zabezpieczających produkty firmy BENNING charakteryzują się niezawodnością, uniwersalnością oraz co bardzo ważne – bezpieczeństwem użytkownika. Większość urządzeń posiada gumowe osłony, które oprócz zabezpieczenia przed mechanicznym uszkodzeniem, zwiększają pewność uchwytu, a także dają możliwość odpowiedniego ustawienia.

W ofercie BENNING znajdziemy próbniki napięcia, cyfrowe mierniki, cęgowe mierniki prądu, urządzenia do pomiaru izolacji, rezystancji, następstw fazy, impedancji pętli zwarcia, wyłączników różnicowo – prądowych, kontroli mierników niskonapięciowych. Część z nich ma możliwość bezdotykowej lokalizacji napięcia fazy.

Przyrządy BENNING mogą pracować w różnych częściach obwodu prądowego, dlatego że dostępne są też urządzenia z IV kategorią pomiarową.

Produkty BENNING objęte są 2-letnią gwarancją.

Podsumowując można powiedzieć, że bezpieczeństwo, niezawodność i funkcjonalność to cechy, które powinny posiadać przyrządy probiercze, pomiarowe i zabezpieczające. Taką też filozofię wyznaje koncern BENNING.

Katalogi

2016 katalog

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia