Robo-kop Łódź

Wersja do wydrukuWersja PDF

Nowy Punkt Partnerski LŁ w Łodzi: Robo-kop  

Długo oczekiwane uzupełnienie siatki w centralnym regionie Polski.


LŁ sp. z o.o. sp.k. współpracuje z Robo-kopem z Łodzi już od pierwszego dnia działalności naszego najnowszego Punktu Partnerskiego, czyli już ponad 15 lat. 

Początkowo nasze transakcje obejmowały najpopularniejsze marki, z czasem portfolio zaczęło się rozszerzać, a zakres produktów pogłębiać. Z roku na rok kolejne kategiorie i marki z katalogu LŁ pojawiały się na półkach łódzkiego sklepu. Firma wypracowała sobie renomę profesjonalnego doradcy w szerokim spektrum zagadnień wielu branż związanych z przemysłem, budownictwem, rzemiosłem czy potrzebami osób fizycznych. Robo-kop od zawsze stawia na kompleskowe, profesjonalne, sprawne doradztwo w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów. Jest znany i ceniony za to, że załoga zawsze stara się jak najsprawniej odpowiedzieć na wszelkie zapytania i potrzeby. Klienci chwalą sobie poziom obsługi i często wracają po kolejne zakupy. 

    Decyzja o wejściu do Programu MegaPartner zapadła już na wiosnę 2015 roku, jednak została odsunięta w czasie do momentu zakończnia nowej inwestycji i przeniesienia punktu nahdlowego do nowoczesnego budynku skrojonego pod potrzeby Robo-kopu. Proces towarowania i organizacji ekspozycji w punkcie przebiegł bardzo sprawnie i dlatego mogliśmy oficjalnie włączyć Robo-kop do siatki MegaPartnerów już na początku października 2016.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Robo-kopu, którego siedziba znajduje się przy ul. Pojezierskiej 91a  w Łodzi, otwartego od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 lub strony internetowej pod poniższym LINKIEM

 

  

 

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia