Szkolenie w Centrum Kształecenia Praktycznego w Krakowie

Wersja do wydrukuWersja PDF

Szkolenie w Centrum Kształcenia Praktycznego w Krakowie.

Ekipa LŁ przeszkoliła uczestników kursów zawodowych organizowanych przez CKP w Krakowie (LINK) z zakresu bezpiecznego użytkowania elektronarzędzi, właściwego doboru maszyn i osprzętu oraz innowacyjnych rozwiązań w naszej branży.  Wsparci obecnością załogi firmy Metal S.C. (krakowskiego MegaPartnera) przeprowadziliśmy 6-godzinne szkolenie.

 

  Mogliśmy spotkać się z praktykami, co jest niezwykłą okazją do wymiany doświadczeń, przetestowania naszego sprzętu, zebrania opinii od codziennych użytkowników, któym zależy na ciągłym podnoszeniu jakości wykonawstwa, poziomu wiedzy i rozwijaniu umiejętności.

 

Z relacji uczestników oraz organiztora spotkania wynika jasno, że takie szkolenia są bardzo ciekawą formą uzupełnienia programu i dają uczestnikom sporą porcję wiedzy nt. nowoczesnych narzędzi, co przekłada się na zwiększenie efektywności, wydajności i bezpieczeństwa pracy.

   Obopólne korzyści skłaniają nas do rozwijania programu szkoleń w centrach kształcenia oraz szkołach średnich i wyższych, dlatego zapraszamy do współpracy placówki edukacyjne z całej Polski. Od początku 2016 roku zacieśnimy współpracę z najważniejszymi producentami i dostawcami rozwiązań technicznych oraz chemii budowlanej, wzajemnie wspierając się w podobnych inicjatywach.

   Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych podobnymi pokazami do kontaktu pod nr. tel. 71 39 80 817 lub 601 055 474

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia