Wizyta w firmie Hervisa w Barcelonie

Wersja do wydrukuWersja PDF

W dniach 05 – 08 czerwca pięcioosobowa delegacja "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa przebywała na szkoleniu produktowym, zorganizowanym przez firmę HERVISA S.A. w Barcelonie. Hervisa S.A. to uznany producent buław wibracyjnych, którego zakłady produkcyjne zlokalizowane są w miasteczku Polinya, tuż pod Barceloną.
Produkty marki HERVISA-PERLES to pełna gama urządzeń do zawibrowania betonu, takich jak: buławy mechaniczne z napędem zewnętrznym, buławy z napędem wewnętrznym, zasilane prądem 42 V / 200 Hz, buławy sterowane elektronicznie, zasilane prądem 230 V / 200 Hz, listwy wibracyjne z napędem elektrycznym lub spalinowym.

 

"LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa od 3 lat dystrybuuje z powodzeniem produkty tej marki, co stało się przyczynkiem do zorganizowania szkolenia w Hiszpanii. Program pobytu obejmował nie tylko szkolenie, ale także wizytę w zakładach produkcyjnych. Pracownicy "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa mieli możliwość obserwowania pełnego procesu produkcyjnego buław wibracyjnych oraz ich napędów. Zwracała uwagę staranność wykonania wszystkich prac, szybkość działania pracowników, montażystów oraz perfekcyjne zgranie pracy ludzi i automatów, które na pewnych odcinkach muszą zastępować człowieka.
Niezwykle interesująca była prezentacja etapu projektowania narzędzi jak też ich poszczególnych podzespołów. Pracownicy LŁ mogli się wówczas przekonać, jak trudna jest to praca, jak dużej wyobraźni wymagająca.
W programie znalazł się też czas na zwiedzanie samej Barcelony, miasta oczarowującego swoją niezwykłą architekturą, roślinnością i atmosferą, którą starał się uchwycić na swych zdjęciach Łukasz Lewczuk, współorganizator spotkania z ramienia "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.
Łukasz Lewczuk
Product Manager

        

 

 

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia