Parapremiera najnowszej mieszarki stacjonarnej Collomix LevMix

Wersja do wydrukuWersja PDF

Prapremiera najnowszej maszyny stacjonarnej Collomix.

Z dumą prezentujemy, jako pierwsi w Europie, najnowszą mieszarkę stacjonarną Collomix – LevMix.  Jej oficjalne wejście na rynek zostało zaplanowane na Targi Bau w Monachium, które mają się odbywać w dniach 20-23 stycznia 2015.
Ze względu na ścisłą partnerską współpracę z Producentem udało się już wprowadzić na stan magazynowy pierwszego LevMix’a. Z naszych informacji wynika, że jesteśmy pierwszym dystrybutorem na Świecie, który ma ta maszynę gotową do sprzedaży. 
 
    LevMix został opracowany przy ścisłej współpracy z wykonawcami robót posadzkarskich i producentami chemii budowlanej m.in. niemiecką firmą Korodur. Jest dedykowany do prac przy wykonywaniu prac zarówno na nowych obiektach, jak i przy renowacji starych podłóg.
    Najważniejszą zaletą nowej mieszarki jest pełna mobilność i niespotykana dotąd ergonomia pracy – duże koła z hamulcem pozwalają przewieźć gotowy materiał na samo miejsce aplikacji. Dziecinnie łatwa obsługa, idealne zaprojektowany środek ciężkości, odpowiedniej wielkości koła - wszystko to pozwala na szybkie, dokładne i proste przygotowanie wylewek.
    Testy wykazały, że jednorazowy zasyp to nawet 3 worki po 25 kg z odpowiednią ilością wody zarobowej. Moc silnika 1600 W, specjalnie zaprojektowany kształt mieszadła, gabaryty i kształt zbiornika, pozwalają na uzyskanie ok. 90 l. gotowej mieszanki i wylanie jej dokładnie w miejscu, gdzie wykonywana jest robota. Wg obliczeń, same oszczędności kosztów pracy, jakie uzyskuje się dzięki unikalnym cechom LevMix’a, pozwalają na zwrot nakładów na zakup maszyny w pierwszych 13 miesiącach od daty nabycia. Nie można pominąć także  oszczędności wynikających ze 100% wykorzystania surowca (pełny wychył pojemnika ułatwia zrzut mieszanki i czyszczenie zbiornika) oraz uniknięcie przeciążeń operatora podczas załadunku, transportu i rozładunku, co przekłada się na większą efektywność pracy i mniejszą ilość zwolnień spowodowanych kontuzjami i złą ergonomią pracy.
     Wygląda na to, że aktualnie na polskim rynku nie ma konkurencyjnego rozwiązania dedykowanego profesjonalnym posadzkarzom, parkieciarzom itp. Innowacja, jaką jest LevMix daje naszym partnerom możliwość rozwinięcia sprzedaży w tym kierunku, a unikalne cechy nowej mieszarki Collomix gwarantują satysfakcję użytkowników podnosząc rangę dostawcy jako profesjonalnego partnera dla budownictwa.

 

 

Nieco więcej informacji można znaleźć w najnowszym internetowym wydaniu Gazety Narzędziowej TUTAJ

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia