Tadex z Gniezna dołączył do Mega Partnerów.

Wersja do wydrukuWersja PDF
Wyspa Kress w Tadexie Gniezno
Ekspozycja LŁ w tadexie Gniezno

Tadex - gnieźnieński lider sprzedaży w gronie MegaPartnerów.  

Z dumą pragniemy ogłosić, że nasz kolejny Klient podjął decyzję o przystąpieniu do programu Punktów Partnerskich. Z Tadexem współpracujemy szereg lat, od pewnego czasu trwały rozmowy o korzyściach płynących z udziału w naszym projekcie dedykowanych punktów obsługi klientów w całej Polsce. Rozmowy przyniosły efekt i oto mamy już piętnasty Punkt Partnerski.

    Tadex to przedsiębiorstwo z bardzo długą i piękną tradycją – został założony przez Pana Tadeusza Miękiszaka już w 1971 roku. Z początku jako rzemieślniczy zakład usługowy, od 1996 roku również punkt handlowy dostarczający klientom w regionie profesjonalne rozwiązania techniczne w tym oczywiście narzędzia, elektronarzędzia i maszyny wraz z osprzętem do nich.

Zatrudnienie sięga blisko 50 osób, powierzchnia handlowa nowoczesnej hurtowni wynosi aż 4600 m². Podstawowym wyznacznikiem kierunku rozwoju zawsze była solidność. Zarówno w wykonawstwie, jak i handlu i z tego właśnie jest znana firma Tadex w regionie. Właściciele i kierownictwo firmy dokładają wszelkich starań, aby klienci mogli mówić o nich w samych superlatywach.

Te cechy są najbardziej poszukiwane u naszych Mega Partnerów, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z przystąpienia Tadexu do programu.  Jesteśmy przekonani, ze pozwoli to na zdecydowany wzrost sprzedaży i zdobycie kolejnych klientów z wielu równoległych branż (budownictwo, przemysł, rolnictwo, usługi utrzymania czystości, elektryka i energetyka,modlearstow, rzemiosło artystyczne i wiele innych).

   Oczywiście program Mega Partner jest nadal rozwijany i dalsze rozmowy są prowadzone w pozostałych miastach (regionach) w całej Polsce. Zachęcamy kolejne punkty handlowe do podejmowania działań, które owocują rozpoczęciem szerokiej współpracy w programie.  

 

Facebook Comments Box

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia