Steinel Twoją inspiracją

Wersja do wydrukuWersja PDF
 
Są wnętrza, pomieszczenia, przestrzenie, które posiadają niepowtarzalny urok. Są miejsca, które olśniewają i budzą w nas całkowicie unikalne emocje. I są też ludzie, którzy profesjonalnie zajmują się tworzeniem takich miejsc...
 
Witaj na stronie firmy "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa sp. j. wyłącznego przedstawiciela w Polsce firmy Steinel. Dział Elektro firmy "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa stanowi grupę ludzi, zajmującą się m.in. opracowywaniem koncepcji oświetlenia wnętrz i iluminacji. Naszą misją jest uchwycenie charakteru tych miejsc i pokazania ich w najlepszym świetle. Naszymi dobrymi znajomymi są fotony. Możemy sprawić, aby pomalowały Twój dom lub dowolny inny obiekt, czy przestrzeń, czyniąc z nich miejsca, w których chciałbyś ciągle przebywać, które po zmroku Cię zachwycą.
 
Światło to nasze narzędzie pracy. Dzięki niemu potrafimy wykreować wspaniały nastrój w każdym miejscu, zarówno na zewnętrz jak i wewnątrz budynku. Efektowny wystrój sklepu? Make-up Twojej posiadłości? A może odkrycie nowego oblicza Twojej klatki schodowej, czy garażu? Dla nas to żaden problem. Jeśli ważne są dla Ciebie zarówno wrażenia estetyczne, jak i Twoje samopoczucie i komfort - możesz skorzystać z naszej oferty. Zobacz, jak spektakularnie miejsca, w których przebywasz mogą wyłonić się z ciemności.
 
Wszędzie tam, gdzie chcesz mieć pewność, że oświetlenie, przy jakim pracujesz, jest dla Ciebie i Twoich oczu przyjazne i zdrowe, chcesz również mieć pewność, że instalacja elektryczna jest najwyższej jakości, a dzięki temu jest też bezpieczna i niezawodna. To w skrócie warunki dobrej pracy i zdrowego życia. Dobrze zaprojektowane w oparciu o prawidłowo przygotowaną koncepcję, wykonane oświetlenie to nie tylko nastrój i bezpieczeństwo - to również oszczędność. Z nami możesz teraz z łatwością wyprzedzić innych o lata świetlne, zmniejszając koszty oświetlenia. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych w dziedzinie oświetlenia rozwiązań firmy Steinel i energooszczędnych źródeł światła, możesz być spokojny o swoje rachunki nad którymi zapewne zapanujesz.
 
Tak. Tylko jak to wszystko pogodzić. Zadzwoń lub napisz – umówimy się z Tobą ma spotkanie w dogodnym dla Ciebie czasie przy stoliku z kawą i kilkoma katalogami wybranymi specjalnie dla Twoich potrzeb z oferty firmy Steinel. Powiesz nam, czego oczekujesz – a my w zamian dla Ciebie "wyczarujemy" oświetlenie pomieszczenia Twojego wnętrza, biura klatki schodowej, czy garażu, aby po włączeniu pozytywnie wpływało na Twoje samopoczucie. Zapewniamy Cię, że wszystko to będzie za rozsądną cenę ze specjalnie dla Ciebie wybranych opraw wysokiej jakości firmy Steinel.
 
 
  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia