Referencje

Wersja do wydrukuWersja PDF

 

Techniczne kompetencje firmy "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dają gwarancję, że oświetlenie obiektów w oparciu o świadome wykorzystanie energii przy zastosowaniu inteligentnego sterowania światłem firmy STEINEL, jest dziecinnie proste. STEINEL zapewnia najwyższy stopień efektywności energetycznej instalacji oświetleniowych i w ten sposób wyraźnie odciąża środowisko naturalne. Firma STEINEL jest liderem w dziedzinie energooszczędnych koncepcji oświetlenia.
 
Sprawdź nas w Twoich następnych inwestycjach. Gwarantujemy najwyższą jakość. German Quality jest dla nas jednocześnie wyzwaniem i zobowiązaniem. To nas zobowiązuje. Jesteśmy zorientowani na jakość kładąc duży nacisk na sprawny serwis. Udzielamy na nasze produkty 36 miesięcznej gwarancji prawidłowego działania. Dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów.
 
W tej części przedstawiamy przykłady referencji, które otrzymaliśmy po realizacji inwestycji od naszych klientów. W zakładce REALIZACJE znajdą zaś Państwo przykłady zastosowań naszych produktów na gotowych obiektach.

 

 

  • Hervisa - Perles - Buławy do napędów
  • Lumenia